Germany Style 99983vfx 800 W 4500 devir/dk 185 mm Açılı Kesim Kablolu Elektrikli Daire Testere
Motor Tipi
Elektrikli
Kullanım
Kablolu
Maksimum Boşta Devir Sayısı
4500 devir/dk
Dişli Sayısı
24
Güç (Watt)
800 W
Açılı Kesim
Ağırlık
4.3 kg
Akü Seçeneği
Aküsüz
Testere Çapı
185 mm
Benzer Ürünler

Stilmax 2600 W 4500 devir/dk 185 mm Açılı Kesim Kablolu Elektrikli Daire Testere
2.090,00 TL

Catpower 1206 1200 W 4500 devir/dk 185 mm Açılı Kesim Kablolu Elektrikli Daire Testere
3.459,00 TL

Germany Style 4200 VFX 4000 W 9000 devir/dk 185 mm Açılı Kesim Kablolu Aküsüz Elektrikli Daire Testere
2.819,06 TL
Akülü Daire TestereAttlas Daire TestereBosch Akülü Daire TestereRtrmax Daire TestereCatpower Daire TestereEinhell Daire TestereŞarjlı Daire TestereMac Allister Daire TestereBlack Decker Daire TestereHyundai Daire TestereEinhell Şarjlı Daire TestereBosch Daire TestereStanley Daire TestereVonroc Daire TestereAçılı Daire TestereAeg Daire TestereMakita Daire TestereDewalt Şarjlı Daire TestereDewalt Daire TestereBosch Şarjlı Daire Testere
Germany Style 99983vfx 800 W 4500 devir/dk 185 mm Açılı Kesim Kablolu Elektrikli Daire Testere Özellikleri
| Motor Tipi | Elektrikli |
| Kullanım | Kablolu |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | 4500 devir/dk |
| Dişli Sayısı | 24 |
| Güç (Watt) | 800 W |
| Açılı Kesim | |
| Ağırlık | 4.3 kg |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Testere Çapı | 185 mm |
Germany Style 99983vfx 800 W 4500 devir/dk 185 mm Açılı Kesim Kablolu Elektrikli Daire Testere Yorumları
Ürüne Puan Ver
EinhellBoschAssurCbtxglobalHitachiStaxxJack PowerMakitaCATPOWERMax ExtraMetaboHaisGraizerStilmaxMergenMeşemSturdyAegCrownCat
























