Silverline 3490 Oslo Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz
Baca Seçeneği
Bacalı
Ürün Tipi
Duvar Tipi
Yüzey Tipi
Cam
Renk
Beyaz
Ürün Şekli
Eğimli
Emiş Gücü
418 m³
Enerji Sınıfı
D
Güç
131 W
Kademe Sayısı
3 Kademe
Genişlik
89.6 cm
8.449,00 TL
9 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
9 FİYAT
Teknosa
Silverline 3490 Oslo 60 CM Beyaz Duvar Tipi Ankastre Davlumbaz
Ücretsiz Kargo
8.449,00 TL
ANKASTREZONE
Silverline 3490 Oslo Duvar Tipi Davlumbaz 60 CM Beyaz
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
9.695,05 TL
Nekaticaret
Silverline Beyaz Cam 3490 Oslo Davlumbaz
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
10.080,00 TL
ANKASTREZONE
Silverline 3490 Oslo 60 cm Beyaz Cam Davlumbaz
Ücretsiz Kargo
10.099,00 TL
AnkastReyon
Silverline 3490 Oslo 60 cm Beyaz Cam Davlumbaz
Ücretsiz Kargo
10.500,00 TL
Galeri Beyaz
Silverline 3490 Oslo 60 cm Beyaz Cam Davlumbaz
Ücretsiz Kargo
10.699,00 TL
GaleriBeyaz
Silverline 3490 Oslo Duvar Tipi Davlumbaz 60 CM Beyaz
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
11.202,53 TL
Silverline 3490 Oslo Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz Özellikleri
| Baca Seçeneği | Bacalı |
| Ürün Tipi | Duvar Tipi |
| Yüzey Tipi | Cam |
| Renk | Beyaz |
| Ürün Şekli | Eğimli |
| Emiş Gücü | 418 m³ |
| Enerji Sınıfı | D |
| Güç | 131 W |
| Kademe Sayısı | 3 Kademe |
| Genişlik | 89.6 cm |
| Derinlik | 44.7 cm |
| Yükseklik | 75.2 cm |
| Ankastre | |
| Aydınlatma Sayısı | 2 |
| Aydınlatmalı | |
| Çift Motorlu | |
| Filtreli | |
| Karbon Filtreli | |
| Sürgülü | |
| Tasarım | Modern |
| Wifi | |
| Yıkanabilir Filtre |
Silverline 3490 Oslo Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Silverline 3490 Oslo Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Silverline 3490 Oslo Beyaz Duvar Tipi Davlumbaz | Profilo DVK6J661 60 cm Cam Yüzey Bacalı-Bacasız Duvar Tipi Davlumbaz Siyah | Teka ATV 60 450 m3/h 60 cm Cam Bacalı Duvar Tipi Damlumbaz Siyah | Altus ALA 535 W 60 cm Cam Yüzey Karbon Filtreli Bacalı-Bacasız Duvar Tipi Davlumbaz Beyaz | |
| 8.449,00 TL | 12.429,00 TL | 12.552,00 TL | 12.237,75 TL | |
| Baca Seçeneği | Bacalı | Bacalı - Bacasız | Bacalı | Bacalı - Bacasız |
| Ürün Tipi | Duvar Tipi | Duvar Tipi | Duvar Tipi | Duvar Tipi |
| Yüzey Tipi | Cam | Cam | Cam | Cam |
| Renk | Beyaz | Siyah | Siyah | Beyaz |
| Ürün Şekli | Eğimli | Eğimli | Eğimli | Eğimli |
| Emiş Gücü | 418 m³ | 638 m³ | 450 m³ | 432 m³ |
| Kontrol Tipi | — | Dokunmatik | — | Analog |
| Enerji Sınıfı | D | A | — | C |
| Güç | 131 W | 210 W | — | — |
| Kademe Sayısı | 3 Kademe | 3 Kademe | 3 Kademe | — |
| Makismum Ses Seviyesi | — | 64 dB | — | — |
| Genişlik | 89.6 cm | 60 cm | 60 cm | 60 cm |
| Derinlik | 44.7 cm | 38.6 cm | 50 cm | — |
| Yükseklik | 75.2 cm | 86 cm | 118 cm | — |


































