Teka DSJ 650 110 W 380 m3/h 90 cm Paslanmaz Çelik Karbon Filtreli Bacalı Duvar Tipi Damlumbaz Gri
Baca Seçeneği
Bacalı
Ürün Tipi
Duvar Tipi
Yüzey Tipi
Paslanmaz Çelik
Renk
Gri
Ürün Şekli
T Tipi
Emiş Gücü
380 m³
Enerji Sınıfı
E
Güç
110 W
Kademe Sayısı
3 Kademe
Genişlik
90 cm
15.990,00 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler

Teka DSJ 950 110 W 401 m3/h 90 cm Paslanmaz Çelik Karbon Filtreli Bacalı Duvar Tipi Damlumbaz Gri
18.099,00 TL

Teka DSJ 750 Ultra Slim 110 W 401 m3/h 69 cm Paslanmaz Çelik Karbon Filtreli Bacalı Duvar Tipi Damlumbaz İnox
17.500,00 TL

Teka DPL 1185 242 W 782 m3/h 110 cm Cam Karbon Filtreli Bacalı Duvar Tipi Damlumbaz Gri
79.117,50 TL
Mağaza Fiyatları
3 FİYAT
Teknosa
Teka DSJ 650 Ultra Slim Duvar Tipi Davlumbaz
Ücretsiz Kargo
15.990,00 TL
Ankastrecenter
TEKA - DSJ 650
14 gün içinde kargo
15.992,00 TL
TEKA TÜRKİYE
Teka DSJ 650 Duvar Tipi Davlumbaz 433 m³/h Inox 60 cm 40484830
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
19.990,00 TL
Teka DSJ 650 110 W 380 m3/h 90 cm Paslanmaz Çelik Karbon Filtreli Bacalı Duvar Tipi Damlumbaz Gri Özellikleri
| Baca Seçeneği | Bacalı |
| Ürün Tipi | Duvar Tipi |
| Yüzey Tipi | Paslanmaz Çelik |
| Renk | Gri |
| Ürün Şekli | T Tipi |
| Emiş Gücü | 380 m³ |
| Enerji Sınıfı | E |
| Güç | 110 W |
| Kademe Sayısı | 3 Kademe |
| Genişlik | 90 cm |
| Derinlik | 48 cm |
| Yükseklik | 95.5 cm |
| Ankastre | |
| Aydınlatma Sayısı | 2 |
| Aydınlatmalı | |
| Çift Motorlu | |
| Filtreli | |
| Karbon Filtreli | |
| Sürgülü | |
| Tasarım | Modern |
| Wifi | |
| Yıkanabilir Filtre |
Teka DSJ 650 110 W 380 m3/h 90 cm Paslanmaz Çelik Karbon Filtreli Bacalı Duvar Tipi Damlumbaz Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Teka DSJ 650 110 W 380 m3/h 90 cm Paslanmaz Çelik Karbon Filtreli Bacalı Duvar Tipi Damlumbaz Gri' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Teka DSJ 650 110 W 380 m3/h 90 cm Paslanmaz Çelik Karbon Filtreli Bacalı Duvar Tipi Damlumbaz Gri | Arçelik P 16 YEB 90 cm Cam Yüzey Karbon Filtreli Bacalı-Bacasız Duvar Tipi Davlumbaz Beyaz | Arçelik P 40 YI 50 cm Çelik Yüzey Karbon Filtreli Bacalı-Bacasız Duvar Tipi Davlumbaz Inox | Silverline 3370 Greentech Eterno 218 W 767 m3/h 59.8 cm Cam Bacalı Duvar Tipi Damlumbaz Beyaz | |
| 15.990,00 TL | 18.000,00 TL | 19.250,00 TL | 18.000,00 TL | |
| Baca Seçeneği | Bacalı | Bacalı - Bacasız | Bacalı - Bacasız | Bacalı |
| Ürün Tipi | Duvar Tipi | Duvar Tipi | Duvar Tipi | Duvar Tipi |
| Yüzey Tipi | Paslanmaz Çelik | Cam | Çelik | Cam |
| Renk | Gri | Beyaz | İnox | Beyaz |
| Ürün Şekli | T Tipi | Eğimli | T Tipi | Eğimli |
| Emiş Gücü | 380 m³ | 577 m³ | 650 m³ | — |
| Kontrol Tipi | — | Dokunmatik | Dijital | — |
| Enerji Sınıfı | E | C | D | A+ |
| Güç | 110 W | — | — | 218 W |
| Kademe Sayısı | 3 Kademe | 3 Kademe | 3 Kademe | 4 Kademe |
| Genişlik | 90 cm | 90 cm | 50 cm | 59.8 cm |
| Derinlik | 48 cm | 48 cm | 38 cm | 50 cm |
| Yükseklik | 95.5 cm | 82 cm | 90 cm | 117 cm |
Davlumbaz Benzer Kategoriler
Davlumbaz Ürünleri
Teka Ürünleri
Teka Davlumbaz Ürünleri

18.099,00 TL

17.500,00 TL




























