Black+Decker BDCJS18 2500 devir/dk Akülü Şarjlı Kablosuz Dekupaj Testere
Motor Tipi
Şarjlı
Akü Seçeneği
Akülü
Kullanım
Kablosuz
Maksimum Boşta Devir Sayısı
2500 devir/dk
Ahşap Kesim Kapasitesi
90 mm
Metal Kesim Kapasitesi
8 mm
Açılı Kesim
Ağırlık
4.8 kg
Aydınlatma
Derinlik Hareketi
19 mm
3.980,00 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZBlack Decker Dekupaj TesterePiranha Dekupaj TestereBosch Dekupaj TestereEinhell Dekupaj TestereŞarjlı Dekupaj TestereDewalt Dekupaj TestereLazerli Dekupaj TestereRtrmax Dekupaj TestereAkülü Dekupaj TestereRyobi Dekupaj TestereAttlas Dekupaj TestereElektrikli Dekupaj TestereMakita Dekupaj TestereMac Allister Dekupaj TestereSGS Dekupaj Testere
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
hardware
Black & Decker BDCJS18-QW 18Volt / 2,0Ah Li-Ion Pandül Hareketli Dekupaj Testere
Ücretsiz Kargo
3.980,00 TL
Bauhaus
Black&Decker 18v 2.0ah Li-Ion Pandül Hareketli Dekupaj Testere
Ücretsiz Kargo
4.190,00 TL
Black+Decker BDCJS18 2500 devir/dk Akülü Şarjlı Kablosuz Dekupaj Testere Özellikleri
| Motor Tipi | Şarjlı |
| Akü Seçeneği | Akülü |
| Kullanım | Kablosuz |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | 2500 devir/dk |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 90 mm |
| Metal Kesim Kapasitesi | 8 mm |
| Açılı Kesim | |
| Ağırlık | 4.8 kg |
| Aydınlatma | |
| Derinlik Hareketi | 19 mm |
| Havalı | Hayır |
| Lazerli | Hayır |
| Pandül Ayarı | |
| Taşıma Çantası | |
| Toz Üfleme |
Black+Decker BDCJS18 2500 devir/dk Akülü Şarjlı Kablosuz Dekupaj Testere Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Black+Decker BDCJS18 2500 devir/dk Akülü Şarjlı Kablosuz Dekupaj Testere' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Black+Decker BDCJS18 2500 devir/dk Akülü Şarjlı Kablosuz Dekupaj Testere | Felisatti FS-JSF65/550E 550 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere | Einhell Tc Js 60/1 Dekupaj Testere 410 Watt | İyisi Yok Metal Şanzuman 6 Kademe Devirli Otomatik Dekupaj Testere Kutulu Sarı | |
| 3.980,00 TL | 3.993,16 TL | 3.989,65 TL | 3.999,00 TL | |
| Motor Tipi | Şarjlı | Elektrikli | — | — |
| Akü Seçeneği | Akülü | Aküsüz | — | — |
| Kullanım | Kablosuz | Kablolu | — | — |
| Güç (Watt) | — | 550 W | — | — |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | 2500 devir/dk | 3000 devir/dk | — | — |
| Minimum Boşta Devir Sayısı | — | 200 devir/dk | — | — |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 90 mm | 65 mm | — | — |































