Bosch PST 700 E 500 W 3100 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere
Motor Tipi
Elektrikli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç (Watt)
500 W
Minimum Boşta Devir Sayısı
500 devir/dk
Ahşap Kesim Kapasitesi
70 mm
Metal Kesim Kapasitesi
4 mm
Açılı Kesim
Ağırlık
1.7 kg
Aydınlatma
2.936,11 TL
25 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
25 FİYAT
turkanonline
Bosch PST 700 E Easy Dekupaj Testere - 06033A0000
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.936,11 TL
hausportn11
Bosch PST 700 E Easy Dekupaj Testere - 06033A0000
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.961,03 TL
Hausport
Bosch PST700 E Easy Dekupaj Testere 500W
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.052,00 TL
nalburcuk
Bosch PST 700 E Easy Dekupaj Testere - 06033A0000
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.112,54 TL
prohirdavat
Bosch PST 700 E Easy Dekupaj Testere - 06033A0000
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.212,90 TL
Türkan Online
Bosch PST700 E Easy Dekupaj Testere 500W
Ücretsiz Kargo
3.299,00 TL
yenisey
Bosch PST 700 E Easy Dekupaj Testere - 06033A0000
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.400,60 TL
Bosch PST 700 E 500 W 3100 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Özellikleri
| Motor Tipi | Elektrikli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç (Watt) | 500 W |
| Minimum Boşta Devir Sayısı | 500 devir/dk |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 70 mm |
| Metal Kesim Kapasitesi | 4 mm |
| Açılı Kesim | |
| Ağırlık | 1.7 kg |
| Aydınlatma | |
| Havalı | Hayır |
| Lazerli | Hayır |
| Pandül Ayarı | |
| Taşıma Çantası | |
| Toz Üfleme |
Bosch PST 700 E 500 W 3100 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Bosch PST 700 E 500 W 3100 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Bosch PST 700 E 500 W 3100 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere | BOSCH GST 185-LI Akülü Dekupaj 18 Volt (Akü-Şarj Aleti Hariç) | Bosch Dekupaj Makinesi 500 W GST700 | Aeg BST 18BLX2-0 18 W Akülü Elektrikli Kablosuz Dekupaj Testere | |
| 2.936,11 TL | 9.961,12 TL | 10.035,63 TL | 9.692,20 TL | |
| Motor Tipi | Elektrikli | — | — | Elektrikli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz | — | — | Akülü |
| Kullanım | Kablolu | — | — | Kablosuz |
| Güç (Watt) | 500 W | — | — | 18 W |


































