Bosch ST 1000 PEL 650 W 3100 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere
Motor Tipi
Elektrikli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç (Watt)
650 W
Minimum Boşta Devir Sayısı
500 devir/dk
Ahşap Kesim Kapasitesi
100 mm
Metal Kesim Kapasitesi
10 mm
Açılı Kesim
Ağırlık
2.3 kg
Aydınlatma
5.822,45 TL
8 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
8 FİYAT
7kat
Bosch Pst 1000 Pel Dekupaj Testere 650 W - 06033A0300
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
5.822,45 TL
turkanonline
Bosch Pst 1000 Pel Dekupaj Testere 650 W - 06033A0300
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
6.071,12 TL
hausportn11
Bosch Pst 1000 Pel Dekupaj Testere 650 W - 06033A0300
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
6.078,16 TL
prohirdavat
Bosch Pst 1000 Pel Dekupaj Testere 650 W - 06033A0300
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
6.319,28 TL
Koçtaş
Bosch Pst 1000 Pel Dekupaj Testere
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
6.469,00 TL
ProHırdavat
Bosch Pst 1000 Pel Dekupaj Testere 650w
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
6.865,21 TL
Türkan Online
Bosch Pst 1000 Pel Dekupaj Testere 650w
Ücretsiz Kargo
6.899,00 TL
Bosch ST 1000 PEL 650 W 3100 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Özellikleri
| Motor Tipi | Elektrikli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç (Watt) | 650 W |
| Minimum Boşta Devir Sayısı | 500 devir/dk |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 100 mm |
| Metal Kesim Kapasitesi | 10 mm |
| Açılı Kesim | |
| Ağırlık | 2.3 kg |
| Aydınlatma | |
| Havalı | Hayır |
| Lazerli | Hayır |
| Pandül Ayarı | |
| Taşıma Çantası | |
| Toz Üfleme |
Bosch ST 1000 PEL 650 W 3100 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Bosch ST 1000 PEL 650 W 3100 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Bosch ST 1000 PEL 650 W 3100 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere | Ryobi R18JS-0 3000 devir/dk Akülü Şarjlı Kablosuz Dekupaj Testere | Bosch Dekupaj Makinesi 710W GST8000E 060158H000 | Retools6 Devirli Dekupaj Testere | |
| 5.822,45 TL | 6.875,25 TL | 6.435,00 TL | 6.500,00 TL | |
| Motor Tipi | Elektrikli | Şarjlı | — | — |
| Akü Seçeneği | Aküsüz | Akülü | — | — |
| Kullanım | Kablolu | Kablosuz | — | — |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | — | 3000 devir/dk | — | — |
| Minimum Boşta Devir Sayısı | 500 devir/dk | 1100 devir/dk | — | — |
| Metal Kesim Kapasitesi | 10 mm | 6 mm | — | — |
































