Dawreek JDT 2000 W 3200 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere
Motor Tipi
Elektrikli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç (Watt)
2000 W
Maksimum Boşta Devir Sayısı
3200 devir/dk
Minimum Boşta Devir Sayısı
1000 devir/dk
Ahşap Kesim Kapasitesi
160 mm
Metal Kesim Kapasitesi
10 mm
Açılı Kesim
Aydınlatma
2.037,82 TL
Piranha Dekupaj TestereBosch Dekupaj TestereEinhell Dekupaj TestereŞarjlı Dekupaj TestereDewalt Dekupaj TestereLazerli Dekupaj TestereRtrmax Dekupaj TestereAkülü Dekupaj TestereRyobi Dekupaj TestereAttlas Dekupaj TestereElektrikli Dekupaj TestereMakita Dekupaj TestereBlack Decker Dekupaj TestereMac Allister Dekupaj TestereSGS Dekupaj Testere
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
FIRSTHUMAN
Dawreek Sarı Dekupaj Jıg Saw 3 Devirli Atölye Işi Profesyonel Testere + ()
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.037,82 TL
Dawreek JDT 2000 W 3200 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Özellikleri
| Motor Tipi | Elektrikli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç (Watt) | 2000 W |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | 3200 devir/dk |
| Minimum Boşta Devir Sayısı | 1000 devir/dk |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 160 mm |
| Metal Kesim Kapasitesi | 10 mm |
| Açılı Kesim | |
| Aydınlatma | |
| Derinlik Hareketi | 20 mm |
| Havalı | Hayır |
| Kablo Uzunluğu | 2 m |
| Lazerli | Hayır |
| Pandül Ayarı | |
| Taşıma Çantası | |
| Toz Üfleme |
Dawreek JDT 2000 W 3200 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Dawreek JDT 2000 W 3200 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Dawreek JDT 2000 W 3200 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere | Hitachi CJ 160V 800 W 2800 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere | Sturdy Power Tools 1600 W Aküsüz Kablolu Dekupaj Testere | Go İthalat Profesyonel Şarjlı Dekupaj Testere Sunta Kesme Dekopaj Kademeli Hız Ayar 2 Fren Sistemi 12V - 360W ASR-817 (5250) | |
| 2.037,82 TL | 2.450,00 TL | 2.499,00 TL | 2.361,06 TL | |
| Motor Tipi | Elektrikli | Elektrikli | — | — |
| Akü Seçeneği | Aküsüz | Aküsüz | Aküsüz | — |
| Kullanım | Kablolu | Kablolu | Kablolu | — |
| Güç (Watt) | 2000 W | 800 W | 1600 W | — |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | 3200 devir/dk | 2800 devir/dk | — | — |
| Minimum Boşta Devir Sayısı | 1000 devir/dk | 800 devir/dk | — | — |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 160 mm | 160 mm | — | — |
| Metal Kesim Kapasitesi | 10 mm | 10 mm | — | — |
Dekupaj Testere Benzer Kategoriler
Dekupaj Testere Ürünleri
Dawreek Ürünleri
Dawreek Dekupaj Testere Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

2.899,00 TL

2.899,00 TL
































