Eisenn 3200 3200 W 4500 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere
Motor Tipi
Elektrikli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç (Watt)
3200 W
Maksimum Boşta Devir Sayısı
4500 devir/dk
Minimum Boşta Devir Sayısı
800 devir/dk
Ahşap Kesim Kapasitesi
180 mm
Metal Kesim Kapasitesi
30 mm
Açılı Kesim
Ağırlık
1.8 kg
1.599,00 TL
Piranha Dekupaj TestereBosch Dekupaj TestereEinhell Dekupaj TestereŞarjlı Dekupaj TestereDewalt Dekupaj TestereLazerli Dekupaj TestereRtrmax Dekupaj TestereAkülü Dekupaj TestereRyobi Dekupaj TestereAttlas Dekupaj TestereElektrikli Dekupaj TestereMakita Dekupaj TestereBlack Decker Dekupaj TestereMac Allister Dekupaj TestereSGS Dekupaj Testere
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
ÖZYURT İTHALAT
Eisenn Germany Technology Professional 4000 W Uzman Dekupaj Testere 5 Adet Testere Hediye
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.599,00 TL
Eisenn 3200 3200 W 4500 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Özellikleri
| Motor Tipi | Elektrikli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç (Watt) | 3200 W |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | 4500 devir/dk |
| Minimum Boşta Devir Sayısı | 800 devir/dk |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 180 mm |
| Metal Kesim Kapasitesi | 30 mm |
| Açılı Kesim | |
| Ağırlık | 1.8 kg |
| Aydınlatma | |
| Havalı | Hayır |
| Lazerli | Hayır |
| Pandül Ayarı | |
| Taşıma Çantası | |
| Toz Üfleme |
Eisenn 3200 3200 W 4500 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Eisenn 3200 3200 W 4500 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Eisenn 3200 3200 W 4500 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere | Black&Decker REVJ12C-QW 2800 devir/dk Akülü Şarjlı Kablosuz Dekupaj Testere | Profesyonel Pandüllü Bakır Sargılı 4400 W 6 Kademe Devir Ayarlı Dekupaj Testere Makinesi | Dawreek Şarjlı Dekupaj DW12 | |
| 1.599,00 TL | 1.960,93 TL | 1.879,06 TL | 1.954,00 TL | |
| Motor Tipi | Elektrikli | Şarjlı | — | — |
| Akü Seçeneği | Aküsüz | Akülü | — | — |
| Kullanım | Kablolu | Kablosuz | — | — |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | 4500 devir/dk | 2800 devir/dk | — | — |
Dekupaj Testere Benzer Kategoriler
Dekupaj Testere Ürünleri
Eisenn Ürünleri

2.209,92 TL

2.209,92 TL

2.209,92 TL


























