Dewalt DWE349 500 W 3200 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere
Motor Tipi
Elektrikli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç (Watt)
500 W
Maksimum Boşta Devir Sayısı
3200 devir/dk
Minimum Boşta Devir Sayısı
500 devir/dk
Ahşap Kesim Kapasitesi
85 mm
Metal Kesim Kapasitesi
10 mm
Açılı Kesim
Ağırlık
2.4 kg
4.739,64 TL
21 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
21 FİYAT
bin1market
Dewalt DWE349-TR 650W 85 MM Pandül Hareketli Dekupaj Testere
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.739,64 TL
hausportn11
Dewalt DWE349-TR 650W 85 MM Pandül Hareketli Dekupaj Testere
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.845,16 TL
hirdavateknik
Dewalt DWE349-TR 650W 85 MM Pandül Hareketli Dekupaj Testere
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.886,10 TL
Bauhaus
Dewalt DWE349-TR 650W 85mm Dekupaj Testere
Ücretsiz Kargo
5.190,00 TL
ekolhirdavat
Dewalt DWE349-TR 650W 85 MM Pandül Hareketli Dekupaj Testere
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
5.205,61 TL
hirdavatkurduuu
Dewalt DWE349-TR 650W 85 MM Pandül Hareketli Dekupaj Testere
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
5.339,11 TL
idefix
Dewalt Dwe349-tr 650watt Jigsaw Profesyonel Pandl Hareketli Testere
Ücretsiz Kargo
5.524,10 TL
Dewalt DWE349 500 W 3200 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Özellikleri
| Motor Tipi | Elektrikli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç (Watt) | 500 W |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | 3200 devir/dk |
| Minimum Boşta Devir Sayısı | 500 devir/dk |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 85 mm |
| Metal Kesim Kapasitesi | 10 mm |
| Açılı Kesim | |
| Ağırlık | 2.4 kg |
| Aydınlatma | |
| Havalı | Hayır |
| Lazerli | Hayır |
| Pandül Ayarı | |
| Taşıma Çantası | |
| Toz Üfleme |
Dewalt DWE349 500 W 3200 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Dewalt DWE349 500 W 3200 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Dewalt DWE349 500 W 3200 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere | 1er AII65 Ap Dekupaj Testere Bıçağı Rb - 2608669078 | Dewalt DWE349 650WATT Profesyonel Pandül Hareketli Dekupaj Testere | Prox28530 Proxxon Sts-E Dekupaj Testere | |
| 4.739,64 TL | 6.680,00 TL | 6.813,07 TL | 7.090,00 TL |































