Dewalt DW333K 701 W 3100 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere
Motor Tipi
Elektrikli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç (Watt)
701 W
Minimum Boşta Devir Sayısı
800 devir/dk
Ahşap Kesim Kapasitesi
130 mm
Metal Kesim Kapasitesi
12 mm
Açılı Kesim
Aydınlatma
Derinlik Hareketi
26 mm
331,49 TL
Dewalt Dekupaj TesterePiranha Dekupaj TestereBosch Dekupaj TestereEinhell Dekupaj TestereŞarjlı Dekupaj TestereLazerli Dekupaj TestereRtrmax Dekupaj TestereAkülü Dekupaj TestereRyobi Dekupaj TestereAttlas Dekupaj TestereElektrikli Dekupaj TestereMakita Dekupaj TestereBlack Decker Dekupaj TestereMac Allister Dekupaj TestereSGS Dekupaj Testere
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Aykateknik
Dewalt Dt9516 6x210 Extreme2 Sds Uç
1 gün içinde kargo
331,49 TL
Dewalt DW333K 701 W 3100 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Özellikleri
| Motor Tipi | Elektrikli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç (Watt) | 701 W |
| Minimum Boşta Devir Sayısı | 800 devir/dk |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 130 mm |
| Metal Kesim Kapasitesi | 12 mm |
| Açılı Kesim | |
| Aydınlatma | |
| Derinlik Hareketi | 26 mm |
| Havalı | Hayır |
| Lazerli | Hayır |
| Pandül Ayarı | |
| Taşıma Çantası | |
| Toz Üfleme |
Dewalt DW333K 701 W 3100 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Dewalt DW333K 701 W 3100 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Dewalt DW333K 701 W 3100 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere | Makita Makıta A-85715 Dekupaj Testere B-19 | SGS Dekupaj Ucu Metal 150mm | Makita A 85709 Dekupaj Testere B-18 | |
| 331,49 TL | 344,00 TL | 344,70 TL | 299,00 TL |






























