Einhell TC-JS 60 400 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere
Motor Tipi
Elektrikli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç (Watt)
400 W
Maksimum Boşta Devir Sayısı
3000 devir/dk
Minimum Boşta Devir Sayısı
1000 devir/dk
Ahşap Kesim Kapasitesi
60 mm
Metal Kesim Kapasitesi
6 mm
Açılı Kesim
Ağırlık
1.73 kg
1.472,00 TL
32 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
32 FİYAT
MURAT METAL HIRDAVAT
Einhell TC-JS 60/1 Dekupaj Testere
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.472,00 TL
emsa-group
Einhell TC-JS 60/1 Dekupaj Testere - 4321135
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.479,18 TL
einhellsanliurfabayi
Einhell TC-JS 60/1 Dekupaj Testere - 4321135
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.483,11 TL
HAUSPORT YAPI MARKETLERİ
Einhell Dekupaj Testere TC-JS 60/1 (düşük titreşim, devir kontrol elektroniği, aletsiz testere bıçağı değişimi, 45° açıya kadar kesim için açılı testere ayağı) - 4321135
Ücretsiz Kargo
1.511,00 TL
livayda
Einhell TC-JS 60/1 Dekupaj Testere - 4321135
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.513,00 TL
Hausport
Einhell TC-JS 60/1 Dekupaj Testere
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.548,50 TL
idefix
Einhell TC-JS 60/1, Dekupaj Testere - 4321135
Ücretsiz Kargo
1.562,75 TL
Einhell TC-JS 60 400 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Özellikleri
| Motor Tipi | Elektrikli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç (Watt) | 400 W |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | 3000 devir/dk |
| Minimum Boşta Devir Sayısı | 1000 devir/dk |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 60 mm |
| Metal Kesim Kapasitesi | 6 mm |
| Açılı Kesim | |
| Ağırlık | 1.73 kg |
| Aydınlatma | |
| Havalı | Hayır |
| Lazerli | Hayır |
| Pandül Ayarı | |
| Taşıma Çantası | |
| Toz Üfleme |
Einhell TC-JS 60 400 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Einhell TC-JS 60 400 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Einhell TC-JS 60 400 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere | Assur Profesyonel 21V 3.0Ah 10 Pilli Metal Şanzıman Dekupaj Testere | SGS 5191 Profesyonel Dekupaj Testere 900 Watt | Prohummer PH261 Elektrikli Devir Ayarlı Dekupaj Testere 650WATT(MAVI) | |
| 1.472,00 TL | 2.519,91 TL | 2.549,15 TL | 2.552,00 TL |
Dekupaj Testere Benzer Kategoriler
Dekupaj Testere Ürünleri
Einhell Ürünleri
Einhell Dekupaj Testere Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

2.865,48 TL

2.849,05 TL
































