Einhell TC-JS 80 550 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere
Motor Tipi
Elektrikli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç (Watt)
550 W
Maksimum Boşta Devir Sayısı
3000 devir/dk
Minimum Boşta Devir Sayısı
1000 devir/dk
Ahşap Kesim Kapasitesi
80 mm
Metal Kesim Kapasitesi
10 mm
Açılı Kesim
Ağırlık
1.86 kg
1.538,05 TL
47 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
47 FİYAT
idefix
Einhell TC-JS 18 Li Aksz Testere
Ücretsiz Kargo
1.538,05 TL
hausportn11
Einhell TC-JS 18 Li - Solo Akülü Dekupaj Testere - 4321209
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.572,63 TL
Amazon.com.tr
Einhell Dekupaj Testere TC-JS 80/1 (550 W, devir sayısı 1000-3000 d/d, devir kontrol elektroniği, 4 kademeli sarkaç hareketi, toz emiş, aletsiz testere bıçağı değişimi) - 4321145
Ücretsiz Kargo
1.799,00 TL
idefix
Einhell TC-JS 18 Li Aksz Testere
Ücretsiz Kargo
1.804,53 TL
idefix
Einhell TC-JS 80/1, Dekupaj Testere - 4321145
Ücretsiz Kargo
1.824,95 TL
emsa-group
Einhell TC-JS 80/1 550 W Dekupaj Testere – 4321145
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.828,95 TL
einhellsanliurfabayi
Einhell TC-JS 80/1 550 W Dekupaj Testere – 4321145
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.829,00 TL
Einhell TC-JS 80 550 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Özellikleri
| Motor Tipi | Elektrikli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç (Watt) | 550 W |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | 3000 devir/dk |
| Minimum Boşta Devir Sayısı | 1000 devir/dk |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 80 mm |
| Metal Kesim Kapasitesi | 10 mm |
| Açılı Kesim | |
| Ağırlık | 1.86 kg |
| Aydınlatma | |
| Havalı | Hayır |
| Lazerli | Hayır |
| Pandül Ayarı | |
| Taşıma Çantası | |
| Toz Üfleme |
Einhell TC-JS 80 550 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Einhell TC-JS 80 550 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Einhell TC-JS 80 550 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere | Einhell Te-Js 18/80 Li-Solo Akülü Dekupaj Testere | Einhell TC-JS 60/1 Dekupaj Testere - 4321135 | Ferm JSM1025P 750 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere | |
| 1.538,05 TL | 3.530,34 TL | 3.541,31 TL | 3.610,79 TL | |
| Motor Tipi | Elektrikli | — | — | Elektrikli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz | — | — | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu | — | — | Kablolu |
| Güç (Watt) | 550 W | — | — | 750 W |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | 3000 devir/dk | — | — | 3000 devir/dk |
| Minimum Boşta Devir Sayısı | 1000 devir/dk | — | — | 500 devir/dk |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 80 mm | — | — | 110 mm |




































