Ferm JSM1030 550 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere
Motor Tipi
Elektrikli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç (Watt)
550 W
Maksimum Boşta Devir Sayısı
3000 devir/dk
Ahşap Kesim Kapasitesi
65 mm
Metal Kesim Kapasitesi
6 mm
Açılı Kesim
Ağırlık
2.4 kg
Aydınlatma
935,77 TL
Piranha Dekupaj TestereBosch Dekupaj TestereEinhell Dekupaj TestereŞarjlı Dekupaj TestereDewalt Dekupaj TestereLazerli Dekupaj TestereRtrmax Dekupaj TestereAkülü Dekupaj TestereRyobi Dekupaj TestereAttlas Dekupaj TestereElektrikli Dekupaj TestereMakita Dekupaj TestereBlack Decker Dekupaj TestereMac Allister Dekupaj TestereSGS Dekupaj Testere
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
TDM HIRDAVAT DIŞ TİC.
Ferm Power Tools JSM1030 Dekupaj Testere 550W
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
935,77 TL
Ferm JSM1030 550 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Özellikleri
| Motor Tipi | Elektrikli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç (Watt) | 550 W |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | 3000 devir/dk |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 65 mm |
| Metal Kesim Kapasitesi | 6 mm |
| Açılı Kesim | |
| Ağırlık | 2.4 kg |
| Aydınlatma | |
| Havalı | Hayır |
| Lazerli | Hayır |
| Pandül Ayarı | |
| Taşıma Çantası | |
| Toz Üfleme |
Ferm JSM1030 550 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Yorumları
Ürüne Puan Ver
DaflongBoschAegStaxxGraizerAttlasWorxMetaboAnadolu StrongIngcoTorqForces PowerMüllerRetoolsCrafter Tools
'Ferm JSM1030 550 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Ferm JSM1030 550 W 3000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere | Ferm JSM1035 2300 devir/dk Akülü Şarjlı Kablosuz Dekupaj Testere | Ayarlanabilir Tabanlı Dekupaj Testere – 350W, 3000R/DAK, Toz Emme Uyumlu | Sturdy Japon Technology New Ylw Seri Sjs Metal Şanzıman 3600 W Bakır Sargı Dekupaj Testere Profesyonel | |
| 935,77 TL | 1.132,01 TL | 1.099,00 TL | 1.099,00 TL | |
| Motor Tipi | Elektrikli | Şarjlı | — | — |
| Akü Seçeneği | Aküsüz | Akülü | — | — |
| Kullanım | Kablolu | Kablosuz | — | — |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | 3000 devir/dk | 2300 devir/dk | — | — |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 65 mm | 80 mm | — | — |
| 45° Kesme Derinliği | — | 45 mm | — | — |






























