Ferm JSM1028P 450 W 3400 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere
Motor Tipi
Elektrikli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç (Watt)
450 W
Maksimum Boşta Devir Sayısı
3400 devir/dk
Açılı Kesim
Ağırlık
2.1 kg
Aydınlatma
Havalı
Hayır
Kablo Uzunluğu
3 m
1.849,00 TL
Piranha Dekupaj TestereBosch Dekupaj TestereEinhell Dekupaj TestereŞarjlı Dekupaj TestereDewalt Dekupaj TestereLazerli Dekupaj TestereRtrmax Dekupaj TestereAkülü Dekupaj TestereRyobi Dekupaj TestereAttlas Dekupaj TestereElektrikli Dekupaj TestereMakita Dekupaj TestereBlack Decker Dekupaj TestereMac Allister Dekupaj TestereSGS Dekupaj Testere
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Ender Gönder
Ferm Professıonal Jsm1028P Dekupaj Testere 450W
Ücretsiz Kargo
1.849,00 TL
Ferm JSM1028P 450 W 3400 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Özellikleri
| Motor Tipi | Elektrikli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç (Watt) | 450 W |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | 3400 devir/dk |
| Açılı Kesim | |
| Ağırlık | 2.1 kg |
| Aydınlatma | |
| Havalı | Hayır |
| Kablo Uzunluğu | 3 m |
| Lazerli | Hayır |
| Pandül Ayarı | |
| Taşıma Çantası | |
| Toz Üfleme |
Ferm JSM1028P 450 W 3400 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Yorumları
Ürüne Puan Ver
DaflongBoschAegStaxxGraizerAttlasWorxMetaboAnadolu StrongIngcoTorqForces PowerMüllerRetoolsCrafter Tools
'Ferm JSM1028P 450 W 3400 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Ferm JSM1028P 450 W 3400 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere | SGS 5190 Profesyonel Dekupaj Testere 600 Watt | Germany Steel 8 Serisi Çift Akülü Şarjlı Dekupaj Testere Bakır Sargılı Bıçak Hediyeli Sarı | Dynamic Max 8 Serisi Çift Akülü Şarjlı Dekupaj Testere Bakır Sargılı Bıçak Hediyeli Sarı | |
| 1.849,00 TL | 2.220,59 TL | 2.226,00 TL | 2.226,00 TL |































