Proxxon 28092 DSH 200 W 1500 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere
Motor Tipi
Elektrikli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç (Watt)
200 W
Maksimum Boşta Devir Sayısı
1500 devir/dk
Ahşap Kesim Kapasitesi
50 mm
Metal Kesim Kapasitesi
10 mm
Açılı Kesim
Ağırlık
20 kg
Aydınlatma
18.990,00 TL
Piranha Dekupaj TestereBosch Dekupaj TestereEinhell Dekupaj TestereŞarjlı Dekupaj TestereDewalt Dekupaj TestereLazerli Dekupaj TestereRtrmax Dekupaj TestereAkülü Dekupaj TestereRyobi Dekupaj TestereAttlas Dekupaj TestereElektrikli Dekupaj TestereMakita Dekupaj TestereBlack Decker Dekupaj TestereMac Allister Dekupaj TestereSGS Dekupaj Testere
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
gozdenalbur
PROXXON DSH Dekupaj Kıl Testere Makinası (28092)
Ücretsiz Kargo
18.990,00 TL
Proxxon 28092 DSH 200 W 1500 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Özellikleri
| Motor Tipi | Elektrikli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç (Watt) | 200 W |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | 1500 devir/dk |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 50 mm |
| Metal Kesim Kapasitesi | 10 mm |
| Açılı Kesim | |
| Ağırlık | 20 kg |
| Aydınlatma | |
| Havalı | Hayır |
| Lazerli | Hayır |
| Pandül Ayarı | |
| Taşıma Çantası | |
| Toz Üfleme |
Proxxon 28092 DSH 200 W 1500 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Proxxon 28092 DSH 200 W 1500 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Proxxon 28092 DSH 200 W 1500 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere | Makita DJV181RFJ 3500 devir/dk Akülü Şarjlı Kablosuz Dekupaj Testere | Ryobi RSW1240G Tezgahlı Dekupaj Testere (5133002860) | Storemax 18V V20 Bataryalı Kömürsüz Dekupaj Testere SFMCS650B-XJ | |
| 18.990,00 TL | 24.010,00 TL | 20.000,00 TL | 20.100,16 TL | |
| Motor Tipi | Elektrikli | Şarjlı | — | — |
| Akü Seçeneği | Aküsüz | Akülü | — | — |
| Kullanım | Kablolu | Kablosuz | — | — |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | 1500 devir/dk | 3500 devir/dk | — | — |
| Minimum Boşta Devir Sayısı | — | 800 devir/dk | — | — |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 50 mm | 135 mm | — | — |
| Metal Kesim Kapasitesi | 10 mm | 10 mm | — | — |





























