Altus AL 708 7 Çekmece Dikey Derin Dondurucu
Ürün Tipi
Çekmeceli
Dondurucu Tipi
Statik
Çekmece Sayısı
7 Çekmeceli
Boyut
Büyük
Kullanım Şekli
Dikey
Kullanım Tipi
Solo
Enerji Sınıfı
F
Net Hacim
244 lt
Renk
Beyaz
Ses Seviyesi
37 dB
18.381,55 TL
10 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
10 FİYAT
electrobeyazshop
Altus AL 708 NE 244 LT 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
18.381,55 TL
ab-store
Altus AL 708 NE 244 LT 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
18.524,05 TL
smartteknolojii
Altus AL 708 NE 244 LT 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
23.750,00 TL
makroreyon
Altus AL 708 NE 244 LT 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
24.999,00 TL
teknosepeti
Altus AL 708 NE 244 LT 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
28.500,00 TL
akpadtm
Altus AL 708 NE 244 LT 7 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
28.652,00 TL
Esram Home
Altus Al 708 7 Çekmece Dikey Derin Dondurucu
Ücretsiz Kargo
28.999,00 TL
Altus AL 708 7 Çekmece Dikey Derin Dondurucu Özellikleri
| Ürün Tipi | Çekmeceli |
| Dondurucu Tipi | Statik |
| Çekmece Sayısı | 7 Çekmeceli |
| Boyut | Büyük |
| Kullanım Şekli | Dikey |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | F |
| Net Hacim | 244 lt |
| Renk | Beyaz |
| Ses Seviyesi | 37 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 268 kWh |
| Genişlik | 59.5 cm |
| Yükseklik | 171 cm |
| Derinlik | 64 cm |
| Hızlı Dondurma | |
| Kapı Açık Uyarısı |
Altus AL 708 7 Çekmece Dikey Derin Dondurucu Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Altus AL 708 7 Çekmece Dikey Derin Dondurucu' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Altus AL 708 7 Çekmece Dikey Derin Dondurucu | Uğur UED 7266 DTK 7 Çekmeceli E Enerji Sınıfı 258 lt Dikey Solo Derin Dondurucu Mor | Regal SD Dual 4020 Statik E Enerji Sınıfı 366 lt Yatay Solo Sandık Tipi Derin Dondurucu Beyaz | Regal SD Dual 5020 435 LT Sandık Tipi Derin Dondurucu | |
| 18.381,55 TL | 31.999,00 TL | 31.548,58 TL | 33.490,00 TL | |
| Ürün Tipi | Çekmeceli | Çekmeceli | Sandık Tipi | Sandık Tipi |
| Dondurucu Tipi | Statik | Statik | Statik | Statik |
| Çekmece Sayısı | 7 Çekmeceli | 7 Çekmeceli | — | — |
| Boyut | Büyük | Büyük | — | Mini |
| Kullanım Şekli | Dikey | Dikey | Yatay | Yatay |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo | Solo | Solo |
| Enerji Sınıfı | F | E | E | E |
| Net Hacim | 244 lt | 258 lt | 366 lt | 435 lt |
| Renk | Beyaz | Mor | Beyaz | Beyaz |
| Kontrol Paneli | — | Analog | — | — |
| Ses Seviyesi | 37 dB | 41 dB | — | 41 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 268 kWh | 219 kWh | — | 281 kWh |
| Genişlik | 59.5 cm | 60 cm | — | 155.5 cm |
| Yükseklik | 171 cm | 170 cm | — | 88.5 cm |
| Derinlik | 64 cm | 60 cm | — | 72 cm |


































