Arçelik 2052 NFB 177 LT 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu
Ürün Tipi
Çekmeceli
Dondurucu Tipi
No Frost
Çekmece Sayısı
5 Çekmeceli
Boyut
Büyük
Kullanım Şekli
Dikey
Kullanım Tipi
Solo
Enerji Sınıfı
E
Net Hacim
177 lt
Renk
Beyaz
Kontrol Paneli
Dijital
24.750,00 TL
9 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
9 FİYAT
Gizerler
Arçelik 2052 NFB Beyaz Dikey Derin Dondurucu
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
24.750,00 TL
ÇEYİZ DÜNYASI-başaran
Arçelik 2052 Nfb Çekmeceli Derin Dondurucu Beyaz
Ücretsiz Kargo
26.600,00 TL
recepcelikbas
Arçelik 2052 NFB E 177 LT 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
28.670,00 TL
Gönülsokak
Arçelik 2052 NFB Çekmeceli Derin Dondurucu
Ücretsiz Kargo
29.129,00 TL
Alataş Dayanıklı Tüketim
Arçelik 2052 NFB Çekmeceli Derin Dondurucu
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
31.008,94 TL
alatasdtm
Arçelik 2052 NFB E 177 LT 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
31.018,97 TL
erdemavmarcelik
Arçelik 2052 NFB E 177 LT 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
33.830,60 TL
Arçelik 2052 NFB 177 LT 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu Özellikleri
| Ürün Tipi | Çekmeceli |
| Dondurucu Tipi | No Frost |
| Çekmece Sayısı | 5 Çekmeceli |
| Boyut | Büyük |
| Kullanım Şekli | Dikey |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | E |
| Net Hacim | 177 lt |
| Renk | Beyaz |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Ses Seviyesi | 40 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 211 Kwh |
| Genişlik | 54 cm |
| Yükseklik | 145.7 cm |
| Derinlik | 57.5 cm |
| Hızlı Dondurma | |
| Kapı Açık Uyarısı |
Arçelik 2052 NFB 177 LT 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Arçelik 2052 NFB 177 LT 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Arçelik 2052 NFB 177 LT 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu | Bosch GSV33VWE0N 7 Çekmeceli Derin Dondurucu | Vestel CDL611 E NF Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu | Şenocak D486 DF DUAL Sandık Tipi Derin Dondurucu | |
| 24.750,00 TL | 34.310,00 TL | 34.799,00 TL | 34.799,00 TL |































