Beko 7041 Statik 4 Çekmeceli F Enerji Sınıfı 117 lt Dikey Solo Derin Dondurucu Beyaz
Ürün Tipi
Çekmeceli
Dondurucu Tipi
Statik
Çekmece Sayısı
4 Çekmeceli
Boyut
Büyük
Kullanım Şekli
Dikey
Kullanım Tipi
Solo
Enerji Sınıfı
F
Net Hacim
117 lt
Renk
Beyaz
Kontrol Paneli
Analog
21.999,00 TL
Benzer Ürünler

Beko 7042 MB Statik 4 Çekmeceli F Enerji Sınıfı 117 lt Dikey Solo Derin Dondurucu Beyaz
14.000,00 TL

Keysmart 410 Statik 4 Çekmeceli F Enerji Sınıfı 117 lt Dikey Solo Mini Derin Dondurucu Beyaz
12.995,00 TL

Altus AL 411 Statik 3 Çekmeceli F Enerji Sınıfı 117 lt Dikey Solo Derin Dondurucu Beyaz
15.376,00 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ
Beko 7041 MB Dikey Derin Dondurucu
Ücretsiz Kargo
21.999,00 TL
Beko 7041 Statik 4 Çekmeceli F Enerji Sınıfı 117 lt Dikey Solo Derin Dondurucu Beyaz Özellikleri
| Ürün Tipi | Çekmeceli |
| Dondurucu Tipi | Statik |
| Çekmece Sayısı | 4 Çekmeceli |
| Boyut | Büyük |
| Kullanım Şekli | Dikey |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | F |
| Net Hacim | 117 lt |
| Renk | Beyaz |
| Kontrol Paneli | Analog |
| Ses Seviyesi | 37 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 218 kWh |
| Genişlik | 54 cm |
| Yükseklik | 102 cm |
| Derinlik | 59.3 cm |
| Çift Fonksiyonlu | |
| ECO Mod | |
| Hızlı Dondurma | |
| Kapı Açık Uyarısı | |
| Wifi |
Beko 7041 Statik 4 Çekmeceli F Enerji Sınıfı 117 lt Dikey Solo Derin Dondurucu Beyaz Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Beko 7041 Statik 4 Çekmeceli F Enerji Sınıfı 117 lt Dikey Solo Derin Dondurucu Beyaz' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Beko 7041 Statik 4 Çekmeceli F Enerji Sınıfı 117 lt Dikey Solo Derin Dondurucu Beyaz | Grundig GFNE 8300 I No Frost 4 Çekmeceli F Enerji Sınıfı 240 lt Dikey Solo Derin Dondurucu Inox | Uğur UED 260 Statik F Enerji Sınıfı 183 lt Yatay Solo Sandık Tipi Mini Derin Dondurucu Beyaz | Arçelik 2316 J Statik 298 lt Yatay Solo Sandık Tipi Derin Dondurucu Beyaz | |
| 21.999,00 TL | 27.000,00 TL | 26.999,00 TL | 27.607,00 TL | |
| Ürün Tipi | Çekmeceli | Çekmeceli | Sandık Tipi | Sandık Tipi |
| Dondurucu Tipi | Statik | No Frost | Statik | Statik |
| Çekmece Sayısı | 4 Çekmeceli | 4 Çekmeceli | — | — |
| Boyut | Büyük | Büyük | Mini | Büyük |
| Kullanım Şekli | Dikey | Dikey | Yatay | Yatay |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo | Solo | Solo |
| Enerji Sınıfı | F | F | F | F |
| Net Hacim | 117 lt | 240 lt | 183 lt | 298 lt |
| Renk | Beyaz | — | Beyaz | Beyaz |
| Kontrol Paneli | Analog | Dijital | Analog | Analog |
| Ses Seviyesi | 37 dB | 39 dB | 38 dB | 40 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 218 kWh | 292 kWh | 257 kWh | 252 kWh |
| Genişlik | 54 cm | 59.5 cm | 73.4 cm | 110.5 cm |
| Yükseklik | 102 cm | 185 cm | 85 cm | 86 cm |
| Derinlik | 59.3 cm | 65.5 cm | 69.5 cm | 68.5 cm |































