Beko 7371 DF No Frost 7 Çekmeceli A++ Enerji Sınıfı 250 lt Dikey Solo Derin Dondurucu Beyaz
Ürün Tipi
Çekmeceli
Dondurucu Tipi
No Frost
Çekmece Sayısı
7 Çekmeceli
Boyut
Büyük
Kullanım Şekli
Dikey
Kullanım Tipi
Solo
Enerji Sınıfı
A++
Net Hacim
250 lt
Renk
Beyaz
Kontrol Paneli
Dijital
41.839,00 TL
Benzer Ürünler

Beko 7371 JEB No Frost 7 Çekmeceli E Enerji Sınıfı 256 lt Dikey Solo Derin Dondurucu Beyaz
27.999,00 TL

Beko 7371 JEI No Frost 7 Çekmeceli E Enerji Sınıfı 256 lt Dikey Solo Derin Dondurucu Inox
29.499,00 TL

Arçelik 2071 DY No Frost 7 Çekmeceli A+ Enerji Sınıfı 250 lt Dikey Solo Derin Dondurucu Beyaz
32.500,00 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Koçtaş
Beko 7371 Jeb Çekmeceli Derin Dondurucu
Ücretsiz Kargo
41.839,00 TL
Beko 7371 DF No Frost 7 Çekmeceli A++ Enerji Sınıfı 250 lt Dikey Solo Derin Dondurucu Beyaz Özellikleri
| Ürün Tipi | Çekmeceli |
| Dondurucu Tipi | No Frost |
| Çekmece Sayısı | 7 Çekmeceli |
| Boyut | Büyük |
| Kullanım Şekli | Dikey |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Net Hacim | 250 lt |
| Renk | Beyaz |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Ses Seviyesi | 39 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 240 kWh |
| Genişlik | 59.5 cm |
| Yükseklik | 171.4 cm |
| Derinlik | 65.5 cm |
| Çift Fonksiyonlu | |
| ECO Mod | |
| Hızlı Dondurma | |
| Kapı Açık Uyarısı | |
| Wifi |
Beko 7371 DF No Frost 7 Çekmeceli A++ Enerji Sınıfı 250 lt Dikey Solo Derin Dondurucu Beyaz Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Beko 7371 DF No Frost 7 Çekmeceli A++ Enerji Sınıfı 250 lt Dikey Solo Derin Dondurucu Beyaz' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Beko 7371 DF No Frost 7 Çekmeceli A++ Enerji Sınıfı 250 lt Dikey Solo Derin Dondurucu Beyaz | Electrolux LYB2AF82S 3 Çekmeceli A+ Enerji Sınıfı 95 lt Dikey Solo Mini Derin Dondurucu Beyaz | Uğur UDD 500 BK F Enerji Sınıfı 454 lt Yatay Solo Sandık Tipi Derin Dondurucu Beyaz | Uğur UED 0439 DTK NF D/S No Frost F Enerji Sınıfı 390 lt Dikey Solo Çekmeceli Derin Dondurucu Beyaz | |
| 41.839,00 TL | 47.939,06 TL | 46.999,00 TL | 51.699,89 TL | |
| Ürün Tipi | Çekmeceli | Çekmeceli | Sandık Tipi | Çekmeceli |
| Dondurucu Tipi | No Frost | Statik | Statik | No Frost |
| Çekmece Sayısı | 7 Çekmeceli | 3 Çekmeceli | — | — |
| Boyut | Büyük | Mini | Büyük | Büyük |
| Kullanım Şekli | Dikey | Dikey | Yatay | Dikey |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo | Solo | Solo |
| Enerji Sınıfı | A++ | A+ | F | F |
| Net Hacim | 250 lt | 95 lt | 454 lt | 390 lt |
| Renk | Beyaz | Beyaz | Beyaz | Beyaz |
| Kontrol Paneli | Dijital | Analog | Analog | Dijital |
| Ses Seviyesi | 39 dB | 40 dB | — | 45 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 240 kWh | 220 kWh | — | 291 kWh |
| Genişlik | 59.5 cm | 56 cm | 155.2 cm | 60 cm |
| Yükseklik | 171.4 cm | 81.5 cm | 83.3 cm | 175 cm |
| Derinlik | 65.5 cm | 55 cm | 71.5 cm | 75 cm |
Derin Dondurucu Benzer Kategoriler
Derin Dondurucu Ürünleri
Beko Ürünleri

59.999,00 TL

56.400,00 TL
Beko Derin Dondurucu Ürünleri

53.729,00 TL

41.859,00 TL




























