Dijitsu DDD108 3 Çekmeceli 88 lt Derin Dondurucu Beyaz
Ürün Tipi
Çekmeceli
Dondurucu Tipi
Statik
Çekmece Sayısı
3 Çekmeceli
Boyut
Büyük
Kullanım Şekli
Dikey
Kullanım Tipi
Solo
Enerji Sınıfı
E
Net Hacim
88 lt
Renk
Beyaz
Kontrol Paneli
Analog
9.299,00 TL
7 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler

Kumtel HFR-100 Statik 3 Çekmeceli E Enerji Sınıfı 88 lt Dikey Solo Çekmeceli Derin Dondurucu Beyaz
8.989,10 TL

Uğur UED 3094 DTK R65 Statik 3 Çekmeceli E Enerji Sınıfı 88 lt Dikey Solo Çekmeceli Derin Dondurucu Beyaz
13.300,00 TL

Beko 7043 MB Statik 3 Çekmeceli E 117 lt Dikey Solo Çekmeceli Derin Dondurucu Beyaz
17.099,05 TL
Mağaza Fiyatları
7 FİYAT
idefix
Dijitsu Ddd108 3 ekmeceli Dondurucu
Ücretsiz Kargo
9.299,00 TL
CarrefourSA
Dijitsu 3 Çekmeceli Dondurucu
Ücretsiz Kargo
9.344,46 TL
Teknosa
Dijitsu Ddd108 3 Çekmeceli Derin Dondurucu
Ücretsiz Kargo
9.999,00 TL
CarrefourSA
Dijitsu DDD-108 3 Çekmeceli Derin Dondurucu
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
9.999,00 TL
teknosa
Dijitsu DDD 108 3 Çekmeceli Dondurucu
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
9.999,00 TL
Teknosa
Dijitsu DDD-108 3 Çekmeceli Derin Dondurucu
6 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
9.999,00 TL
Zerdahome
Dijitsu DDD 108 3 Çekmeceli Dondurucu
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
11.160,00 TL
Dijitsu DDD108 3 Çekmeceli 88 lt Derin Dondurucu Beyaz Özellikleri
| Ürün Tipi | Çekmeceli |
| Dondurucu Tipi | Statik |
| Çekmece Sayısı | 3 Çekmeceli |
| Boyut | Büyük |
| Kullanım Şekli | Dikey |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | E |
| Net Hacim | 88 lt |
| Renk | Beyaz |
| Kontrol Paneli | Analog |
| Ses Seviyesi | 41 dB |
| Genişlik | 55.3 cm |
| Yükseklik | 84.5 cm |
| Derinlik | 57.4 cm |
| Hızlı Dondurma | |
| Kapı Açık Uyarısı | |
| Wifi |
Dijitsu DDD108 3 Çekmeceli 88 lt Derin Dondurucu Beyaz Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Dijitsu DDD108 3 Çekmeceli 88 lt Derin Dondurucu Beyaz' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | |
Dijitsu DDD108 3 Çekmeceli 88 lt Derin Dondurucu Beyaz | Flavel FLV-1003 Statik 3 Çekmeceli Enerji Sınıfı 95 lt Dikey Sandık Tipi Mini Derin Dondurucu Beyaz | Keysmart KEY 310 D 3 Çekmeceli Derin Dondurucu | |
| 9.299,00 TL | 8.649,00 TL | 9.589,55 TL | |
| Ürün Tipi | Çekmeceli | Sandık Tipi | — |
| Dondurucu Tipi | Statik | Statik | — |
| Çekmece Sayısı | 3 Çekmeceli | 3 Çekmeceli | — |
| Boyut | Büyük | Mini | — |
| Kullanım Şekli | Dikey | Dikey | — |
| Kullanım Tipi | Solo | — | — |
| Enerji Sınıfı | E | — | — |
| Net Hacim | 88 lt | 95 lt | — |
| Renk | Beyaz | Beyaz | — |
| Kontrol Paneli | Analog | — | — |
| Ses Seviyesi | 41 dB | 37 dB | — |
| Yıllık Enerji Tüketimi | — | 209 kWh | — |
| Genişlik | 55.3 cm | 54 cm | — |
| Yükseklik | 84.5 cm | 84 cm | — |
| Derinlik | 57.4 cm | 59 cm | — |


























