Profilo DF1024WEVV 182 L 6 Çekmeceli Derin Dondurucu
Ürün Tipi
Çekmeceli
Dondurucu Tipi
Low Frost
Çekmece Sayısı
6 Çekmeceli
Boyut
Büyük
Kullanım Şekli
Dikey
Kullanım Tipi
Solo
Enerji Sınıfı
E
Net Hacim
182 lt
Renk
Beyaz
Ses Seviyesi
42 dB
16.464,11 TL
29 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
29 FİYAT
idefix
Profilo DF1024WEVV E Enerji Snf 182 lt 6 ekmeceli Derin Dondurucu
Ücretsiz Kargo
16.464,11 TL
idefix
Profilo DF1024WEVV E Enerji Snf 182 lt 6 ekmeceli Derin Dondurucu
Ücretsiz Kargo
16.967,00 TL
idefix
Profilo DF1024WEVV E Enerji Snf 182 lt 6 ekmeceli Derin Dondurucu
Ücretsiz Kargo
17.290,00 TL
ensu
Profilo DF1024WEVV 182 L 6 Çekmeceli Derin Dondurucu
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
18.800,00 TL
Gizerler
Profilo DF1024WEVV Dikey Beyaz Derin Dondurucu
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
19.019,00 TL
idefix
Profilo DF1024WEVV E Enerji Snf 182 lt 6 ekmeceli Derin Dondurucu
Ücretsiz Kargo
19.349,00 TL
veyisoglu
Profilo DF1024WEVV 182 L 6 Çekmeceli Derin Dondurucu
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
19.448,60 TL
Profilo DF1024WEVV 182 L 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Özellikleri
| Ürün Tipi | Çekmeceli |
| Dondurucu Tipi | Low Frost |
| Çekmece Sayısı | 6 Çekmeceli |
| Boyut | Büyük |
| Kullanım Şekli | Dikey |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | E |
| Net Hacim | 182 lt |
| Renk | Beyaz |
| Ses Seviyesi | 42 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 195 kWh |
| Genişlik | 60 cm |
| Yükseklik | 146 cm |
| Derinlik | 65 cm |
| ECO Mod | |
| Hızlı Dondurma | |
| Kapı Açık Uyarısı | |
| Wifi |
Profilo DF1024WEVV 182 L 6 Çekmeceli Derin Dondurucu Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Profilo DF1024WEVV 182 L 6 Çekmeceli Derin Dondurucu' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Profilo DF1024WEVV 182 L 6 Çekmeceli Derin Dondurucu | Uğur USD 2045 BK Yatay Solo Sandık Tipi Mini Derin Dondurucu Beyaz | Uğur UED 380 DGT G D/S R64 No Frost D Enerji Sınıfı 330 lt Yatay Solo Sandık Tipi Derin Dondurucu Beyaz | Arçelik 2298 Jem Sandık Tipi Derin Dondurucu Yüksek Hacim ve Enerji Sınıfı ile Güçlü Performans | |
| 16.464,11 TL | 38.540,00 TL | 36.650,60 TL | 36.999,00 TL | |
| Ürün Tipi | Çekmeceli | Sandık Tipi | Sandık Tipi | — |
| Dondurucu Tipi | Low Frost | Statik | No Frost | — |
| Boyut | Büyük | Mini | — | — |
| Kullanım Şekli | Dikey | Yatay | Yatay | — |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo | Solo | — |
| Enerji Sınıfı | E | — | D | — |
| Net Hacim | 182 lt | 227 lt | 330 lt | — |
| Renk | Beyaz | Beyaz | Beyaz | — |
| Kontrol Paneli | — | Analog | — | — |
| Genişlik | 60 cm | 60 cm | — | — |
| Yükseklik | 146 cm | 170 cm | — | — |
| Derinlik | 65 cm | 60 cm | — | — |





































