Regal SD Dual 5020 435 LT Sandık Tipi Derin Dondurucu
Ürün Tipi
Sandık Tipi
Dondurucu Tipi
Statik
Boyut
Mini
Kullanım Şekli
Yatay
Kullanım Tipi
Solo
Enerji Sınıfı
E
Net Hacim
435 lt
Renk
Beyaz
Ses Seviyesi
41 dB
Yıllık Enerji Tüketimi
281 kWh
24.999,00 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
2 FİYAT
İstereyon
Regal SD Dual 5020 Sandık Tipi Derin Dondurucu
Ücretsiz Kargo
24.999,00 TL
Limobrama-Vestel Yetkili Online Bayi
Regal Sd Dual 5020 E Enerji Sınıfı 435 lt Sandık Tipi Derin Dondurucu
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
29.999,00 TL
Regal SD Dual 5020 435 LT Sandık Tipi Derin Dondurucu Özellikleri
| Ürün Tipi | Sandık Tipi |
| Dondurucu Tipi | Statik |
| Boyut | Mini |
| Kullanım Şekli | Yatay |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | E |
| Net Hacim | 435 lt |
| Renk | Beyaz |
| Ses Seviyesi | 41 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 281 kWh |
| Genişlik | 155.5 cm |
| Yükseklik | 88.5 cm |
| Derinlik | 72 cm |
| Hızlı Dondurma |
Regal SD Dual 5020 435 LT Sandık Tipi Derin Dondurucu Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Regal SD Dual 5020 435 LT Sandık Tipi Derin Dondurucu' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Regal SD Dual 5020 435 LT Sandık Tipi Derin Dondurucu | Uğur UED 480 DGT G D/S R64 Statik D Enerji Sınıfı 402 lt Yatay Solo Sandık Tipi Derin Dondurucu Beyaz | Uğur UED 5160 DTK Statik 5 Çekmeceli E Enerji Sınıfı 160 lt Dikey Solo Derin Dondurucu Beyaz | Altus AL 708 E Statik 5 Çekmeceli A+ Enerji Sınıfı 237 lt Dikey Solo Derin Dondurucu Beyaz | |
| 24.999,00 TL | 29.804,00 TL | 29.499,00 TL | 29.616,00 TL | |
| Ürün Tipi | Sandık Tipi | Sandık Tipi | Çekmeceli | Çekmeceli |
| Dondurucu Tipi | Statik | Statik | Statik | Statik |
| Çekmece Sayısı | — | — | 5 Çekmeceli | 5 Çekmeceli |
| Boyut | Mini | — | Büyük | Büyük |
| Kullanım Şekli | Yatay | Yatay | Dikey | Dikey |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo | Solo | Solo |
| Enerji Sınıfı | E | D | E | A+ |
| Net Hacim | 435 lt | 402 lt | 160 lt | 237 lt |
| Renk | Beyaz | Beyaz | Beyaz | Beyaz |
| Kontrol Paneli | — | — | Analog | Analog |
| Ses Seviyesi | 41 dB | — | 42 dB | 40 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 281 kWh | — | 257 kWh | 268 kWh |
| Genişlik | 155.5 cm | — | 55 cm | 59.5 cm |
| Yükseklik | 88.5 cm | — | 85 cm | 171 cm |
| Derinlik | 72 cm | — | 55 cm | 64 cm |
Derin Dondurucu Benzer Kategoriler
Derin Dondurucu Ürünleri
Regal Ürünleri
Regal Derin Dondurucu Ürünleri

32.863,10 TL

21.599,00 TL
İlgili Diğer Ürünler

31.248,01 TL

31.237,88 TL





























