Arçelik 8440 66 lt Ocaklı Analog Solo Fırın Beyaz
Kullanım Tipi
Solo
Ürün Tipi
Tam Boy
Ocak Tipi
Ocaklı
Hacim
66 lt
Fanlı
Renk
Beyaz
Enerji Sınıfı
A
Kontrol Paneli
Analog
Maksimum Isı Derecesi
250 °C
Pişirme Fonksiyon Sayısı
6 Fonksiyonlu
34.224,00 TL
Benzer Ürünler

Arçelik F 8440 LB 66 Lt Ocaklı A Enerji Sınıfı Analog Modern LPG Tam Boy Solo Fırın Beyaz
27.499,00 TL

Arçelik F 8440-1 B 66 lt A Enerji Sınıfı Analog Modern Doğalgaz Ocaklı Tam Boy Solo Fırın Beyaz
24.380,00 TL

Arçelik F 8440-1 G 66 lt A Enerji Sınıfı Analog Modern LPG Ocaklı Tam Boy Solo Fırın Gümüş
23.599,00 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
markabizdedir
Arçelik 8440 Ocaklı Fırın Beyaz
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
34.224,00 TL
Arçelik 8440 66 lt Ocaklı Analog Solo Fırın Beyaz Özellikleri
| Kullanım Tipi | Solo |
| Ürün Tipi | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaklı |
| Hacim | 66 lt |
| Fanlı | |
| Renk | Beyaz |
| Enerji Sınıfı | A |
| Kontrol Paneli | Analog |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 6 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 85 cm |
| Derinlik | 60 cm |
| Genişlik | 60 cm |
| Aydınlatma | |
| Buharlı | |
| Çift Bölmeli | |
| Çocuk Kilidi | |
| Elektrikli Ocak | |
| Elektrikli Ocak Sayısı | 0 |
| Gaz Emniyet Sistemi | |
| Izgara | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Ocak Göz Sayısı | 4 Gözlü |
| Ocak Yakıt Türü | Doğalgazlı |
| Tasarım | Modern |
| Termostatlı | |
| Wifi | |
| Wok Gözü | |
| Zamanlayıcı |
Arçelik 8440 66 lt Ocaklı Analog Solo Fırın Beyaz Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Arçelik 8440 66 lt Ocaklı Analog Solo Fırın Beyaz' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Arçelik 8440 66 lt Ocaklı Analog Solo Fırın Beyaz | Arçelik F 8541 EBCS 71 Lt Ocaklı A Enerji Sınıfı Analog Modern Doğalgaz Tam Boy Solo Fırın Siyah | Arçelik F 8541 EBCB 72 lt A Enerji Sınıfı Dijital Doğalgazlı Ocaklı Tam Boy Ankastre Fırın Beyaz | Teka HLB 860 LB 70 lt A+ Enerji Sınıfı Ankastre Fırın Rose | |
| 34.224,00 TL | 42.300,00 TL | 42.300,00 TL | 40.247,52 TL | |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo | Ankastre | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaklı | Ocaklı | Ocaklı | Ocaksız |
| Hacim | 66 lt | 71 lt | 72 lt | 70 lt |
| Fanlı | — | |||
| Renk | Beyaz | Siyah | Beyaz | Rose |
| Enerji Sınıfı | A | A | A | A+ |
| Kontrol Paneli | Analog | Analog | Dijital | Dijital |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C | 250 °C | — | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 6 Fonksiyonlu | 8 Fonksiyonlu | — | 9 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 85 cm | 85 cm | — | 60 cm |
| Derinlik | 60 cm | 60 cm | — | 53 cm |
| Genişlik | 60 cm | 60 cm | — | 60 cm |






























