Beko BFM 410 EBG 71 Lt Ocaklı A Enerji Sınıfı Dijital Modern Doğalgaz Tam Boy Solo Fırın Gri
Kullanım Tipi
Solo
Ürün Tipi
Tam Boy
Ocak Tipi
Ocaklı
Hacim
71 lt
Fanlı
Renk
Gri
Enerji Sınıfı
A
Kontrol Paneli
Dijital
Maksimum Isı Derecesi
250 °C
Pişirme Fonksiyon Sayısı
8 Fonksiyonlu
44.999,10 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler

Beko BFM 410 EBB 71 Lt Ocaklı A Enerji Sınıfı Dijital Modern Doğalgaz Tam Boy Solo Fırın Beyaz
40.111,73 TL

Beko BFE 400 EB 66 Lt Ocaklı A Enerji Sınıfı Dijital Modern Doğalgaz Tam Boy Solo Fırın Beyaz
22.999,00 TL

Beko BFE 400 B 66 Lt Ocaklı A Enerji Sınıfı Dijital Modern Doğalgaz Tam Boy Solo Fırın Beyaz
19.999,00 TL
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
bayraktarelektrikli
Beko BFM 410 EBG 72 LT Ocaklı Fırın
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
44.999,10 TL
BAYRAKTAR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ
Beko Bfm 410 Ebg Fırın - Gümüş
Ücretsiz Kargo
47.999,00 TL
Beko BFM 410 EBG 71 Lt Ocaklı A Enerji Sınıfı Dijital Modern Doğalgaz Tam Boy Solo Fırın Gri Özellikleri
| Kullanım Tipi | Solo |
| Ürün Tipi | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaklı |
| Hacim | 71 lt |
| Fanlı | |
| Renk | Gri |
| Enerji Sınıfı | A |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 8 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 85 cm |
| Derinlik | 60 cm |
| Genişlik | 60 cm |
| Aydınlatma | |
| Buharlı | |
| Çift Bölmeli | |
| Çocuk Kilidi | |
| Elektrikli Ocak | |
| Elektrikli Ocak Sayısı | 0 |
| Gaz Emniyet Sistemi | |
| Izgara | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Ocak Göz Sayısı | 4 Gözlü |
| Ocak Yakıt Türü | Doğalgazlı |
| Tasarım | Modern |
| Termostatlı | |
| Wifi | |
| Wok Gözü | |
| Zamanlayıcı |
Beko BFM 410 EBG 71 Lt Ocaklı A Enerji Sınıfı Dijital Modern Doğalgaz Tam Boy Solo Fırın Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Beko BFM 410 EBG 71 Lt Ocaklı A Enerji Sınıfı Dijital Modern Doğalgaz Tam Boy Solo Fırın Gri' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Beko BFM 410 EBG 71 Lt Ocaklı A Enerji Sınıfı Dijital Modern Doğalgaz Tam Boy Solo Fırın Gri | Teka HLB 840 P 70 Lt A+ Enerji Sınıfı Dijital Retro Tam Boy Ankastre Fırın Siyah | Tommatech TAF6001IS 80 lt A+ Enerji Sınıfı Dijital Ocaksız Tam Boy Ankastre Fırın Beyaz-Gri | GL GENERAL Desire 110 lt Ocaklı Analog Solo Fırın Inox | |
| 44.999,10 TL | 44.838,50 TL | 44.658,00 TL | 47.039,04 TL | |
| Kullanım Tipi | Solo | Ankastre | Ankastre | Solo |
| Ürün Tipi | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaklı | Ocaksız | Ocaksız | Ocaklı |
| Hacim | 71 lt | 70 lt | 80 lt | 110 lt |
| Fanlı | ||||
| Renk | Gri | Siyah | Beyaz-Gri | İnox |
| Enerji Sınıfı | A | A+ | A+ | A |
| Kontrol Paneli | Dijital | Dijital | Dijital | Analog |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C | 250 °C | 250 °C | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 8 Fonksiyonlu | 6 Fonksiyonlu | 14 Fonksiyonlu | 5 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 85 cm | 59.5 cm | 59.5 cm | 88 cm |
| Derinlik | 60 cm | 53.7 cm | 54.8 cm | 64.5 cm |
| Genişlik | 60 cm | 59.5 cm | 59.6 cm | 90 cm |
































