Electrolux EZB3410AOX 57 lt Ankastre Fırın Inox
Kullanım Tipi
Ankastre
Ürün Tipi
Tam Boy
Ocak Tipi
Ocaksız
Hacim
57 lt
Fanlı
Renk
İnox
Enerji Sınıfı
A
Kontrol Paneli
Analog
Maksimum Isı Derecesi
250 °C
Pişirme Fonksiyon Sayısı
8 Fonksiyonlu
15.376,00 TL
5 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
5 FİYAT
mediamarkt
Electrolux EOF3H50BK 57 L Ankastre Fırın Siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
15.376,00 TL
MEDIAMARKT
ELECTROLUX EOF3H50BK 57L Ankastre Fırın Siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
15.680,00 TL
Hepsiburada
Electrolux EOF3H50BK 57L Ankastre Fırın Siyah
Ücretsiz Kargo
17.499,00 TL
teknosa
Electrolux EOF3H50BK 57 L Ankastre Fırın Siyah
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
17.599,12 TL
Teknosa
Electrolux Eof3h50bk SurroundCook AquaClean Temizlemeli 65 lt Siyah Cam Ankastre Fırın
Ücretsiz Kargo
19.999,00 TL
Electrolux EZB3410AOX 57 lt Ankastre Fırın Inox Özellikleri
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız |
| Hacim | 57 lt |
| Fanlı | |
| Renk | İnox |
| Enerji Sınıfı | A |
| Kontrol Paneli | Analog |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 8 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 59 cm |
| Derinlik | 56 cm |
| Genişlik | 59.4 cm |
| Aydınlatma | |
| Buharlı | |
| Çift Bölmeli | |
| Çocuk Kilidi | |
| Elektrikli Ocak | |
| Elektrikli Ocak Sayısı | 0 |
| Gaz Emniyet Sistemi | |
| Izgara | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Ocak Göz Sayısı | |
| Ocak Yakıt Türü | Elektrikli |
| Tasarım | Modern |
| Termostatlı | |
| Wifi | |
| Wok Gözü | |
| Zamanlayıcı |
Electrolux EZB3410AOX 57 lt Ankastre Fırın Inox Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Electrolux EZB3410AOX 57 lt Ankastre Fırın Inox' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Electrolux EZB3410AOX 57 lt Ankastre Fırın Inox | Arçelik 9621 CS 71 Lt A Enerji Sınıfı Analog Modern Tam Boy Ankastre Fırın Siyah | Vestel AF-4661 YB 69 lt Ankastre Fırın Beyaz | Regal SF 6060 66 Lt Ocaklı A Enerji Sınıfı Analog Retro Doğalgaz Tam Boy Solo Fırın Beyaz | |
| 15.376,00 TL | 19.999,00 TL | 20.299,00 TL | 19.399,03 TL | |
| Kullanım Tipi | Ankastre | Ankastre | Ankastre | Solo |
| Ürün Tipi | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız | Ocaksız | Ocaksız | Ocaklı |
| Hacim | 57 lt | 71 lt | 69 lt | 66 lt |
| Fanlı | ||||
| Renk | İnox | Siyah | Beyaz | Beyaz |
| Enerji Sınıfı | A | A | A | A |
| Kontrol Paneli | Analog | Analog | Analog | Analog |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C | 280 °C | 250 °C | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 8 Fonksiyonlu | 6 Fonksiyonlu | 3 Fonksiyonlu | 8 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 59 cm | 59 cm | 35 cm | 85 cm |
| Derinlik | 56 cm | 56 cm | 40 cm | 60 cm |
| Genişlik | 59.4 cm | 59 cm | 50 cm | 60 cm |
































