Vestel AF-4661 YB 69 lt Ankastre Fırın Beyaz
Kullanım Tipi
Ankastre
Ürün Tipi
Tam Boy
Ocak Tipi
Ocaksız
Hacim
69 lt
Fanlı
Renk
Beyaz
Enerji Sınıfı
A
Kontrol Paneli
Analog
Maksimum Isı Derecesi
250 °C
Pişirme Fonksiyon Sayısı
3 Fonksiyonlu
16.299,00 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZVestel Solo FırınVestel Ankastre FırınVestel FırınKumtel Ankastre FırınArçelik Ocaklı FırınOcaklı FırınAnkastre FırınArçelik Ankastre FırınBeko Ankastre FırınSiemens Ankastre FırınProfilo Ankastre FırınSilverline Ankastre FırınBeko Ocaklı FırınSolo FırınAltus Ankastre FırınKuzine FırınSiemens Ocaklı FırınSimfer Ankastre FırınLuxell Ankastre FırınTeka Ankastre Fırın
Mağaza Fiyatları
3 FİYAT
vestelkurumsalmagaza
Vestel AF-4661 YB 70 L Ankastre Fırın
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
16.299,00 TL
Vestel Kurumsal Mağaza
Vestel Af-4661 Yb Beyaz Ankastre Fırın
Ücretsiz Kargo
16.899,00 TL
Gürsoy-Vestel Yetkili Online Bayi
Vestel AF-4661 Yb 69 Lt A Enerji Sınıfı Ankastre Fırın - Beyaz
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
18.599,00 TL
Vestel AF-4661 YB 69 lt Ankastre Fırın Beyaz Özellikleri
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız |
| Hacim | 69 lt |
| Fanlı | |
| Renk | Beyaz |
| Enerji Sınıfı | A |
| Kontrol Paneli | Analog |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 3 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 35 cm |
| Derinlik | 40 cm |
| Genişlik | 50 cm |
| Aydınlatma | |
| Buharlı | |
| Çift Bölmeli | |
| Çocuk Kilidi | |
| Elektrikli Ocak | |
| Elektrikli Ocak Sayısı | 0 |
| Gaz Emniyet Sistemi | |
| Izgara | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Ocak Göz Sayısı | |
| Ocak Yakıt Türü | Elektrikli |
| Tasarım | Retro |
| Termostatlı | |
| Wifi | |
| Wok Gözü | |
| Zamanlayıcı |
Vestel AF-4661 YB 69 lt Ankastre Fırın Beyaz Yorumları
Ürüne Puan Ver
İtimatSimferArçelikAlveusLuxellCvsTekaAltusSilverlineTermikelVinolaAkelHooverMinisanUkinoxGl GeneralSiemensBoschBekoRegal
'Vestel AF-4661 YB 69 lt Ankastre Fırın Beyaz' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Vestel AF-4661 YB 69 lt Ankastre Fırın Beyaz | Silverline BO6503W01 72 Lt A Enerji Sınıfı Analog Retro Tam Boy Ankastre Fırın Beyaz | Regal SF 6361 65 Lt Ocaklı A Enerji Sınıfı Analog Retro Elektrikli Tam Boy Fırın Beyaz | Hoover HOAT 3150 BI 80 lt A Enerji Sınıfı Dijital Rustik Ocaksız Tam Boy Ankastre Fırın Siyah | |
| 16.299,00 TL | 18.000,00 TL | 18.506,07 TL | 18.330,00 TL | |
| Kullanım Tipi | Ankastre | Ankastre | Solo | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız | Ocaksız | Ocaklı | Ocaksız |
| Hacim | 69 lt | 72 lt | 65 lt | 80 lt |
| Fanlı | — | |||
| Renk | Beyaz | Beyaz | Beyaz | Siyah |
| Enerji Sınıfı | A | A | A | A |
| Kontrol Paneli | Analog | Analog | Analog | Dijital |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C | 250 °C | 250 °C | — |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 3 Fonksiyonlu | 8 Fonksiyonlu | 6 Fonksiyonlu | — |
| Yükseklik | 35 cm | 60 cm | 85 cm | — |
| Derinlik | 40 cm | 55 cm | 60 cm | — |
| Genişlik | 50 cm | 60 cm | 60 cm | — |
Fırın Benzer Kategoriler
Fırın Ürünleri
Vestel Ürünleri
Vestel Fırın Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Vestel Akıllı BileklikVestel Bulaşık MakinesiVestel Kurutma MakinesiVestel KlimaVestel Inverter KlimaVestel Su SebiliVestel Derin DondurucuVestel TelevizyonVestel PowerbankVestel Tek Kapılı BuzdolabıVestel Dikey SüpürgeVestel TelefonVestel No Frost BuzdolabıVestel Siyah BuzdolabıVestel Çift Kapılı BuzdolabıVestel AirfryerVestel BuzdolabıVestel 4 Kapılı BuzdolabıVestel Gri BuzdolabıVestel Statik Buzdolabı

































