Vestel AF-4661 YS 69 lt Ankastre Fırın Siyah
Kullanım Tipi
Ankastre
Ürün Tipi
Tam Boy
Ocak Tipi
Ocaksız
Hacim
69 lt
Fanlı
Renk
Siyah
Enerji Sınıfı
A
Kontrol Paneli
Analog
Maksimum Isı Derecesi
250 °C
Pişirme Fonksiyon Sayısı
7 Fonksiyonlu
15.574,11 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
vestelkurumsalmagaza
Vestel AF-4661 YS 70 L Ankastre Fırın
4 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
15.574,11 TL
Vestel Kurumsal Mağaza
Vestel Af-4661 Ys Siyah Ankastre Fırın
Ücretsiz Kargo
17.499,00 TL
ENSARLAR - VESTEL YETKİLİ ONLİNE BAYİ
Vestel 69 Lt Hacimli AF-4661 Ys A Enerji Sınıfı Ankastre Fırın 6 Programlı Elektroturbo Özellikli - Siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
18.500,00 TL
Vestel AF-4661 YS 69 lt Ankastre Fırın Siyah Özellikleri
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız |
| Hacim | 69 lt |
| Fanlı | |
| Renk | Siyah |
| Enerji Sınıfı | A |
| Kontrol Paneli | Analog |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 7 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 59.4 cm |
| Derinlik | 56 cm |
| Genişlik | 59.5 cm |
| Aydınlatma | |
| Buharlı | |
| Çift Bölmeli | |
| Çocuk Kilidi | |
| Elektrikli Ocak | |
| Elektrikli Ocak Sayısı | 0 |
| Gaz Emniyet Sistemi | |
| Izgara | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Ocak Göz Sayısı | |
| Ocak Yakıt Türü | Elektrikli |
| Tasarım | Retro |
| Termostatlı | |
| Wifi | |
| Wok Gözü | |
| Zamanlayıcı |
Vestel AF-4661 YS 69 lt Ankastre Fırın Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Vestel AF-4661 YS 69 lt Ankastre Fırın Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Vestel AF-4661 YS 69 lt Ankastre Fırın Siyah | Siemens HB010FBR1T 66 Lt A Enerji Sınıfı Analog Retro Tam Boy Ankastre Fırın Siyah | Ferre XE64CPR 73 lt A Enerji Sınıfı Ocaksız Ankastre Fırın Gri | Altus ALA 133 B 65 Lt A Enerji Sınıfı Dijital Modern Tam Boy Ankastre Fırın Siyah | |
| 15.574,11 TL | 18.566,00 TL | 18.394,00 TL | 18.536,51 TL | |
| Kullanım Tipi | Ankastre | Ankastre | Ankastre | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız | Ocaksız | Ocaksız | Ocaksız |
| Hacim | 69 lt | 66 lt | 73 lt | 65 lt |
| Fanlı | ||||
| Renk | Siyah | Siyah | Gri | Siyah |
| Enerji Sınıfı | A | A | A | A |
| Kontrol Paneli | Analog | Analog | Dijital | Dijital |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C | — | 250 °C | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 7 Fonksiyonlu | 6 Fonksiyonlu | 10 Fonksiyonlu | 6 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 59.4 cm | 59.5 cm | 59.5 cm | 59 cm |
| Derinlik | 56 cm | 54.8 cm | 55 cm | 55 cm |
| Genişlik | 59.5 cm | 59.4 cm | 59.5 cm | 56 cm |

































