Esty AEF6601S01 Ankastre Fırın Gri
Kullanım Tipi
Ankastre
Ürün Tipi
Tam Boy
Ocak Tipi
Ocaksız
Hacim
65 lt
Fanlı
Renk
Gri
Enerji Sınıfı
A
Kontrol Paneli
Analog
Maksimum Isı Derecesi
250 °C
Pişirme Fonksiyon Sayısı
6 Fonksiyonlu
9.207,00 TL
Esty Ankastre FırınEsty FırınKumtel Ankastre FırınArçelik Ocaklı FırınOcaklı FırınAnkastre FırınArçelik Ankastre FırınBeko Ankastre FırınSiemens Ankastre FırınProfilo Ankastre FırınSilverline Ankastre FırınBeko Ocaklı FırınSolo FırınAltus Ankastre FırınKuzine FırınSiemens Ocaklı FırınSimfer Ankastre FırınLuxell Ankastre FırınTeka Ankastre FırınFanlı Fırın
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
ArsemShop
Esty AEF6601S01 Ankastre Fırın Gri
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
9.207,00 TL
Esty AEF6601S01 Ankastre Fırın Gri Özellikleri
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız |
| Hacim | 65 lt |
| Fanlı | |
| Renk | Gri |
| Enerji Sınıfı | A |
| Kontrol Paneli | Analog |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 6 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 59.5 cm |
| Derinlik | 55 cm |
| Genişlik | 59.5 cm |
| Aydınlatma | |
| Buharlı | |
| Çift Bölmeli | |
| Çocuk Kilidi | |
| Elektrikli Ocak | |
| Elektrikli Ocak Sayısı | 0 |
| Gaz Emniyet Sistemi | |
| Izgara | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Ocak Göz Sayısı | |
| Ocak Yakıt Türü | Elektrikli |
| Tasarım | Modern |
| Termostatlı | |
| Wifi | |
| Wok Gözü | |
| Zamanlayıcı |
Esty AEF6601S01 Ankastre Fırın Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
İtimatSimferArçelikAlveusLuxellCvsTekaHooverSilverlineTermikelVinolaSamsungVestelAkelAltusMinisanUkinoxGl GeneralSiemensBeko
'Esty AEF6601S01 Ankastre Fırın Gri' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Esty AEF6601S01 Ankastre Fırın Gri | Ferre XE62CS 72 lt Analog Ankastre Fırın Siyah | Hoover Hot 3061BI/E 65 lt A+ Enerji Sınıfı Ankastre Fırın Siyah | İtimat AF550 70 lt A+ Enerji Sınıfı Ankastre Fırın Beyaz | |
| 9.207,00 TL | 11.236,50 TL | 10.980,00 TL | 11.038,50 TL | |
| Kullanım Tipi | Ankastre | Ankastre | Ankastre | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız | Ocaksız | Ocaksız | Ocaksız |
| Hacim | 65 lt | 72 lt | 65 lt | 70 lt |
| Fanlı | ||||
| Renk | Gri | Siyah | Siyah | Beyaz |
| Enerji Sınıfı | A | A | A+ | A+ |
| Kontrol Paneli | Analog | Analog | Dijital | Dijital |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C | 250 °C | 300 °C | 300 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 6 Fonksiyonlu | 7 Fonksiyonlu | 5 Fonksiyonlu | 7 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 59.5 cm | 59.5 cm | 57 cm | 57 cm |
| Derinlik | 55 cm | 55 cm | 59 cm | 54 cm |
| Genişlik | 59.5 cm | 60 cm | 60 cm | 56 cm |

































