Ferre XE62CS 72 lt Analog Ankastre Fırın Siyah
Kullanım Tipi
Ankastre
Ürün Tipi
Tam Boy
Ocak Tipi
Ocaksız
Hacim
72 lt
Fanlı
Renk
Siyah
Enerji Sınıfı
A
Kontrol Paneli
Analog
Maksimum Isı Derecesi
250 °C
Pişirme Fonksiyon Sayısı
7 Fonksiyonlu
10.669,00 TL
Ferre FırınKumtel Ankastre FırınArçelik Ocaklı FırınOcaklı FırınAnkastre FırınArçelik Ankastre FırınBeko Ankastre FırınSiemens Ankastre FırınProfilo Ankastre FırınSilverline Ankastre FırınBeko Ocaklı FırınSolo FırınAltus Ankastre FırınKuzine FırınSiemens Ocaklı FırınSimfer Ankastre FırınLuxell Ankastre FırınTeka Ankastre FırınFanlı FırınFranke Ankastre Fırın
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
ANKASTREESHOP
Ferre QXE62CS Fryart Basıc Siyah Ankastre Fırın (0+7 Konum)
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
10.669,00 TL
Ferre XE62CS 72 lt Analog Ankastre Fırın Siyah Özellikleri
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız |
| Hacim | 72 lt |
| Fanlı | |
| Renk | Siyah |
| Enerji Sınıfı | A |
| Kontrol Paneli | Analog |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 7 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 59.5 cm |
| Derinlik | 55 cm |
| Genişlik | 60 cm |
| Aydınlatma | |
| Buharlı | |
| Çift Bölmeli | |
| Çocuk Kilidi | |
| Elektrikli Ocak | |
| Elektrikli Ocak Sayısı | 0 |
| Gaz Emniyet Sistemi | |
| Izgara | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Ocak Göz Sayısı | |
| Ocak Yakıt Türü | Elektrikli |
| Tasarım | Modern |
| Termostatlı | |
| Wifi | |
| Wok Gözü | |
| Zamanlayıcı |
Ferre XE62CS 72 lt Analog Ankastre Fırın Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Ferre XE62CS 72 lt Analog Ankastre Fırın Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Ferre XE62CS 72 lt Analog Ankastre Fırın Siyah | Bosch HBF010BA1T 66 lt Ankastre Fırın Siyah | Çetintaş Evii 5212 E 65 lt Ankastre Fırın Siyah | Esty AEF6605B01 72 lt A Enerji Sınıfı Dijital Ocaksız Tam Boy Ankastre Fırın Siyah | |
| 10.669,00 TL | 13.274,10 TL | 13.160,00 TL | 13.441,06 TL | |
| Kullanım Tipi | Ankastre | Ankastre | Ankastre | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız | Ocaksız | Ocaksız | Ocaksız |
| Hacim | 72 lt | 66 lt | 65 lt | 72 lt |
| Fanlı | — | |||
| Renk | Siyah | Siyah | Siyah | Siyah |
| Enerji Sınıfı | A | A | A | A |
| Kontrol Paneli | Analog | Dijital | Dijital | Dijital |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C | 250 °C | 250 °C | — |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 7 Fonksiyonlu | 7 Fonksiyonlu | 6 Fonksiyonlu | — |
| Yükseklik | 59.5 cm | 59.5 cm | — | — |
| Derinlik | 55 cm | 56 cm | 56.7 cm | — |
| Genişlik | 60 cm | 59.5 cm | 60 cm | — |

































