Grundig GEBD 12302B 72 lt Analog Ankastre Fırın Siyah
Kullanım Tipi
Ankastre
Ürün Tipi
Tam Boy
Ocak Tipi
Ocaksız
Hacim
72 lt
Fanlı
Renk
Siyah
Enerji Sınıfı
A
Kontrol Paneli
Analog
Maksimum Isı Derecesi
250 °C
Pişirme Fonksiyon Sayısı
9 Fonksiyonlu
18.599,00 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
Teknosa
Grundig Gebd12302b 9 Fonksiyon Buhar Destekli Siyah Ankastre Fırın
Ücretsiz Kargo
18.599,00 TL
Grundig Türkiye
Grundıg Gebd 12302 B Buhar Destekli Fırın Siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
19.999,00 TL
grundig-turkiye
Grundig GEBD12302B 72 LT Ankastre Fırın Siyah
5 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
19.999,00 TL
Grundig GEBD 12302B 72 lt Analog Ankastre Fırın Siyah Özellikleri
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız |
| Hacim | 72 lt |
| Fanlı | |
| Renk | Siyah |
| Enerji Sınıfı | A |
| Kontrol Paneli | Analog |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 9 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 59.5 cm |
| Derinlik | 56.7 cm |
| Genişlik | 59.4 cm |
| Aydınlatma | |
| Buharlı | |
| Çift Bölmeli | |
| Çocuk Kilidi | |
| Elektrikli Ocak | |
| Elektrikli Ocak Sayısı | 0 |
| Gaz Emniyet Sistemi | |
| Izgara | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Ocak Göz Sayısı | |
| Ocak Yakıt Türü | Elektrikli |
| Tasarım | Modern |
| Termostatlı | |
| Wifi | |
| Wok Gözü | |
| Zamanlayıcı |
Grundig GEBD 12302B 72 lt Analog Ankastre Fırın Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Grundig GEBD 12302B 72 lt Analog Ankastre Fırın Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Grundig GEBD 12302B 72 lt Analog Ankastre Fırın Siyah | Profilo FRGA103B Ankastre Fırın Beyaz | Siemens HB214FBW1T iQ300 66 lt A Enerji Sınıfı Ankastre Fırın Beyaz | GL General GLF 6007RK Rustıc 6f Turbo Rustik Ankastre Fırın - Krem | |
| 18.599,00 TL | 19.504,00 TL | 19.687,08 TL | 19.320,00 TL | |
| Kullanım Tipi | Ankastre | Ankastre | Ankastre | — |
| Ürün Tipi | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy | — |
| Ocak Tipi | Ocaksız | Ocaksız | Ocaksız | — |
| Hacim | 72 lt | — | 66 lt | — |
| Fanlı | — | |||
| Renk | Siyah | Beyaz | Beyaz | — |
| Enerji Sınıfı | A | A | A | — |
| Kontrol Paneli | Analog | Analog | Analog | — |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C | 250 °C | 275 °C | — |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 9 Fonksiyonlu | 3 Fonksiyonlu | 7 Fonksiyonlu | — |
| Yükseklik | 59.5 cm | 35 cm | 60 cm | — |
| Derinlik | 56.7 cm | 40 cm | 55 cm | — |
| Genişlik | 59.4 cm | 50 cm | 59 cm | — |

































