Profilo FRES113HBD 66 lt Solo Fırın Beyaz
Kullanım Tipi
Solo
Ürün Tipi
Tam Boy
Ocak Tipi
Ocaklı
Hacim
66 lt
Fanlı
Renk
Beyaz
Enerji Sınıfı
A
Kontrol Paneli
Analog
Maksimum Isı Derecesi
250 °C
Pişirme Fonksiyon Sayısı
7 Fonksiyonlu
22.602,34 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZProfilo Ankastre FırınProfilo Ocaklı FırınProfilo Solo FırınProfilo FırınKumtel Ankastre FırınArçelik Ocaklı FırınOcaklı FırınAnkastre FırınArçelik Ankastre FırınBeko Ankastre FırınSiemens Ankastre FırınSilverline Ankastre FırınBeko Ocaklı FırınSolo FırınAltus Ankastre FırınKuzine FırınSiemens Ocaklı FırınSimfer Ankastre FırınLuxell Ankastre FırınTeka Ankastre Fırın
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
kapidakifirsat
Profilo F0ES113HBD 66 LT Ocaklı Fırın
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
22.602,34 TL
profiloistanbul
Profilo F0ES113HBD 66 LT Ocaklı Fırın
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
24.239,46 TL
Profilo FRES113HBD 66 lt Solo Fırın Beyaz Özellikleri
| Kullanım Tipi | Solo |
| Ürün Tipi | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaklı |
| Hacim | 66 lt |
| Fanlı | |
| Renk | Beyaz |
| Enerji Sınıfı | A |
| Kontrol Paneli | Analog |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 7 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 85 cm |
| Derinlik | 60 cm |
| Genişlik | 60 cm |
| Aydınlatma | |
| Buharlı | |
| Çift Bölmeli | |
| Çocuk Kilidi | |
| Elektrikli Ocak | |
| Elektrikli Ocak Sayısı | 0 |
| Gaz Emniyet Sistemi | |
| Izgara | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Ocak Göz Sayısı | 4 Gözlü |
| Ocak Yakıt Türü | LPG |
| Tasarım | Modern |
| Termostatlı | |
| Wifi | |
| Wok Gözü | |
| Zamanlayıcı |
Profilo FRES113HBD 66 lt Solo Fırın Beyaz Yorumları
Ürüne Puan Ver
ArçelikCvsTermikelLuxellİtimatAltusInnovaSiemensFrankeSimferUkinoxAlveusBoschBekoSamsungUğurAkelMieleSilverlineTeka
'Profilo FRES113HBD 66 lt Solo Fırın Beyaz' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Profilo FRES113HBD 66 lt Solo Fırın Beyaz | Vestel SF 7310 G 65 lt Turbo Ocaklı Solo Fırın Inox | Altus AL 575 GTD 65 Lt Ocaklı A Enerji Sınıfı Dijital Modern Doğalgaz Tam Boy Solo Fırın Beyaz | Vestel AF-861052 G 69 lt Buharlı Analog Ankastre Fırın Gri | |
| 22.602,34 TL | 23.446,80 TL | 23.957,00 TL | 23.249,07 TL | |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo | Solo | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaklı | Ocaklı | Ocaklı | Ocaksız |
| Hacim | 66 lt | 65 lt | 65 lt | 69 lt |
| Fanlı | ||||
| Renk | Beyaz | İnox | Beyaz | Gri |
| Enerji Sınıfı | A | A | A | A |
| Kontrol Paneli | Analog | Analog | Dijital | Analog |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C | 250 °C | 250 °C | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 7 Fonksiyonlu | 7 Fonksiyonlu | 6 Fonksiyonlu | 10 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 85 cm | 85 cm | 85 cm | 59.5 cm |
| Derinlik | 60 cm | 60 cm | 60 cm | 57.5 cm |
| Genişlik | 60 cm | 60 cm | 60 cm | 59.4 cm |
Fırın Benzer Kategoriler
Fırın Ürünleri
Profilo Ürünleri
Profilo Fırın Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Profilo Kurutma MakinesiProfilo 9 kg Kurutma MakinesiProfilo Bulaşık MakinesiProfilo KlimaProfilo Derin DondurucuProfilo Su SebiliProfilo TelevizyonProfilo No Frost BuzdolabıProfilo AirfryerProfilo Kıyma MakinesiProfilo OcakProfilo Filtre Kahve MakinesiProfilo DavlumbazProfilo Kazanlı ÜtüProfilo Kahve MakineleriProfilo Toz Torbasız SüpürgeProfilo Toz Torbalı SüpürgeProfilo KettleProfilo TermosifonProfilo Mikrodalga Fırın

































