Siemens HB776G1B1 71 Lt A Enerji Sınıfı Dijital Retro Tam Boy Ankastre Fırın Siyah
Kullanım Tipi
Ankastre
Ürün Tipi
Tam Boy
Ocak Tipi
Ocaksız
Hacim
71 lt
Fanlı
Renk
Siyah
Enerji Sınıfı
A
Kontrol Paneli
Dijital
Maksimum Isı Derecesi
300 °C
Pişirme Fonksiyon Sayısı
6 Fonksiyonlu
71.838,00 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler
Siemens Ankastre FırınSiemens Ocaklı FırınSiemens Solo FırınSiemens FırınKumtel Ankastre FırınArçelik Ocaklı FırınOcaklı FırınAnkastre FırınArçelik Ankastre FırınBeko Ankastre FırınProfilo Ankastre FırınSilverline Ankastre FırınBeko Ocaklı FırınSolo FırınAltus Ankastre FırınKuzine FırınSimfer Ankastre FırınLuxell Ankastre FırınTeka Ankastre FırınFanlı Fırın
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
Babaoglu Siemens
SIEMENS HB776G1B1 iQ700 Ankastre Fırın 60 x 60 cm Siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
71.838,00 TL
ALC DTM
SIEMENS HB776G1B1 iQ700 Ankastre Fırın 60 x 60 cm Siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
73.919,04 TL
Siemens HB776G1B1 71 Lt A Enerji Sınıfı Dijital Retro Tam Boy Ankastre Fırın Siyah Özellikleri
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız |
| Hacim | 71 lt |
| Fanlı | |
| Renk | Siyah |
| Enerji Sınıfı | A |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Maksimum Isı Derecesi | 300 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 6 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 59.5 cm |
| Derinlik | 54.8 cm |
| Genişlik | 59.4 cm |
| Aydınlatma | |
| Buharlı | |
| Çift Bölmeli | |
| Çocuk Kilidi | |
| Elektrikli Ocak | |
| Elektrikli Ocak Sayısı | 0 |
| Gaz Emniyet Sistemi | |
| Izgara | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Ocak Göz Sayısı | |
| Ocak Yakıt Türü | Elektrikli |
| Tasarım | Retro |
| Termostatlı | |
| Wifi | |
| Wok Gözü | |
| Zamanlayıcı |
Siemens HB776G1B1 71 Lt A Enerji Sınıfı Dijital Retro Tam Boy Ankastre Fırın Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
İtimatSimferArçelikAlveusTekaLuxellCvsSilverlineTermikelVinolaAkelAltusHooverMinisanUkinoxGl GeneralBoschRegalFrankeBeko
'Siemens HB776G1B1 71 Lt A Enerji Sınıfı Dijital Retro Tam Boy Ankastre Fırın Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Siemens HB776G1B1 71 Lt A Enerji Sınıfı Dijital Retro Tam Boy Ankastre Fırın Siyah | Electrolux EOB8S39Z SteamBoost 70 lt A++ Enerji Sınıfı Doğalgazlı Ankastre Fırın Inox | Siemens İQ300 HB114FBW0T 66 Lt A Enerji Sınıfı Analog Retro Tam Boy Ankastre Fırın Beyaz | Franke FMXO 86 S XS 84 lt A Enerji Sınıfı Ankastre Fırın Gri | |
| 71.838,00 TL | 72.379,06 TL | 65.229,05 TL | 66.082,94 TL | |
| Kullanım Tipi | Ankastre | Ankastre | Ankastre | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız | Ocaksız | Ocaksız | Ocaksız |
| Hacim | 71 lt | 70 lt | 66 lt | 84 lt |
| Fanlı | ||||
| Renk | Siyah | İnox | Beyaz | Gri |
| Enerji Sınıfı | A | A++ | A | A |
| Kontrol Paneli | Dijital | Dijital | Analog | Dijital |
| Maksimum Isı Derecesi | 300 °C | 230 °C | 250 °C | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 6 Fonksiyonlu | — | 8 Fonksiyonlu | 8 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 59.5 cm | 60 cm | 59.5 cm | 58 cm |
| Derinlik | 54.8 cm | 57 cm | 54.8 cm | 53 cm |
| Genişlik | 59.4 cm | 60 cm | 59.4 cm | 89 cm |
Fırın Benzer Kategoriler
Fırın Ürünleri
Siemens Ürünleri
Siemens Fırın Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Siemens Bulaşık MakinesiSiemens Kurutma MakinesiSiemens KlimaSiemens Derin DondurucuSiemens Su SebiliSiemens BuzdolabıSiemens Çift Kapılı BuzdolabıSiemens No Frost BuzdolabıSiemens Ankastre BuzdolabıSiemens Siyah BuzdolabıSiemens Dikey SüpürgeSiemens 4 Kapılı BuzdolabıSiemens MikrodalgaSiemens DavlumbazSiemens OcakSiemens Filtre Kahve MakinesiSiemens Kıyma MakinesiSiemens Buharlı ÜtüSiemens Kahve MakineleriSiemens Toz Torbalı Süpürge



































