Teka HLB 8416 70 lt A+ Enerji Sınıfı Ankastre Fırın Siyah
Kullanım Tipi
Ankastre
Ürün Tipi
Tam Boy
Ocak Tipi
Ocaksız
Hacim
70 lt
Fanlı
Renk
Siyah
Enerji Sınıfı
A+
Kontrol Paneli
Dijital
Maksimum Isı Derecesi
300 °C
Pişirme Fonksiyon Sayısı
9 Fonksiyonlu
35.617,50 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
Ankastrecenter
TEKA - AIRFRY HLB 8416 FIRIN
14 gün içinde kargo
35.617,50 TL
ANKASTREGRUP
Teka Airfry Hlb 8416 BK Siyah Fırın
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
36.734,34 TL
ANKASTRE CENTER
Teka - AIRFRY HLB 8416 BK - Ankastre Multifonksiyonel Dijital Ekranlı Turbo Fırın - Siyah Cam - 70 lt - 111000045
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
36.852,24 TL
Teka HLB 8416 70 lt A+ Enerji Sınıfı Ankastre Fırın Siyah Özellikleri
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız |
| Hacim | 70 lt |
| Fanlı | |
| Renk | Siyah |
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Maksimum Isı Derecesi | 300 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 9 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 59.5 cm |
| Derinlik | 54 cm |
| Genişlik | 59.5 cm |
| Aydınlatma | |
| Buharlı | |
| Çift Bölmeli | |
| Çocuk Kilidi | |
| Elektrikli Ocak | |
| Elektrikli Ocak Sayısı | 0 |
| Gaz Emniyet Sistemi | |
| Izgara | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Ocak Göz Sayısı | |
| Ocak Yakıt Türü | Elektrikli |
| Tasarım | Modern |
| Termostatlı | |
| Wifi | |
| Wok Gözü | |
| Zamanlayıcı |
Teka HLB 8416 70 lt A+ Enerji Sınıfı Ankastre Fırın Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Teka HLB 8416 70 lt A+ Enerji Sınıfı Ankastre Fırın Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Teka HLB 8416 70 lt A+ Enerji Sınıfı Ankastre Fırın Siyah | Silverline BO6505M02 72 Lt A Enerji Sınıfı Dijital Retro Tam Boy Ankastre Fırın Vizon | Beko BFC 741 72 lt A++ Enerji Sınıfı Dijital Ocaksız Tam Boy Ankastre Fırın Beyaz | Teka - Hcb 6531 P Ss - Pirolitik Ankastre Turbo Fırın - Siyah Cam/inox - 70 Lt - 111020024 | |
| 35.617,50 TL | 35.405,00 TL | 34.800,00 TL | 35.600,00 TL | |
| Kullanım Tipi | Ankastre | Ankastre | Ankastre | — |
| Ürün Tipi | Tam Boy | Tam Boy | Tam Boy | — |
| Ocak Tipi | Ocaksız | Ocaksız | Ocaksız | — |
| Hacim | 70 lt | 72 lt | 72 lt | — |
| Fanlı | — | — | ||
| Renk | Siyah | Vizon | Beyaz | — |
| Enerji Sınıfı | A+ | A | A++ | — |
| Kontrol Paneli | Dijital | Dijital | Dijital | — |
| Maksimum Isı Derecesi | 300 °C | 250 °C | — | — |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 9 Fonksiyonlu | 14 Fonksiyonlu | — | — |
| Yükseklik | 59.5 cm | 59.5 cm | — | — |
| Derinlik | 54 cm | 54.8 cm | — | — |
| Genişlik | 59.5 cm | 59.4 cm | — | — |
































