Ukinox Smart 7801 B 65 lt Ankastre Fırın Siyah
Kullanım Tipi
Ankastre
Ürün Tipi
Tam Boy
Ocak Tipi
Ocaksız
Hacim
65 lt
Fanlı
Renk
Siyah
Enerji Sınıfı
A
Kontrol Paneli
Analog
Maksimum Isı Derecesi
250 °C
Pişirme Fonksiyon Sayısı
7 Fonksiyonlu
Benzer Ürünler

Ukinox Siyah Ankastre Set ( Dolce 60 Davlumbaz- Carlo 60 Ocak- Smart 7801 Fırın)
20.450,70 TL

Ukinox Smart Dijital Set (Dolce 60 Siyah Davlumbaz-Rubix 10 Elektrikli Ocak- Smart 7801 B Siyah Fırın)
22.217,70 TL

Ukinox Smart 7801 G - Dolce New - Carlo 60 Dijital Doğalgazlı Cam Klasik Ankastre Fırın Ocak 3'lü Ankastre Set Gri
26.505,00 TL
Ukinox FırınKumtel Ankastre FırınArçelik Ocaklı FırınOcaklı FırınAnkastre FırınArçelik Ankastre FırınBeko Ankastre FırınSiemens Ankastre FırınProfilo Ankastre FırınSilverline Ankastre FırınBeko Ocaklı FırınSolo FırınAltus Ankastre FırınKuzine FırınSiemens Ocaklı FırınSimfer Ankastre FırınLuxell Ankastre FırınTeka Ankastre FırınFanlı FırınFranke Ankastre Fırın
Ukinox Smart 7801 B 65 lt Ankastre Fırın Siyah Özellikleri
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Ürün Tipi | Tam Boy |
| Ocak Tipi | Ocaksız |
| Hacim | 65 lt |
| Fanlı | |
| Renk | Siyah |
| Enerji Sınıfı | A |
| Kontrol Paneli | Analog |
| Maksimum Isı Derecesi | 250 °C |
| Pişirme Fonksiyon Sayısı | 7 Fonksiyonlu |
| Yükseklik | 59 cm |
| Derinlik | 54.8 cm |
| Genişlik | 60 cm |
| Aydınlatma | |
| Buharlı | |
| Çift Bölmeli | |
| Çocuk Kilidi | |
| Elektrikli Ocak | |
| Elektrikli Ocak Sayısı | 0 |
| Gaz Emniyet Sistemi | |
| Izgara | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Ocak Göz Sayısı | |
| Ocak Yakıt Türü | Elektrikli |
| Tasarım | Modern |
| Termostatlı | |
| Wifi | |
| Wok Gözü | |
| Zamanlayıcı |
Ukinox Smart 7801 B 65 lt Ankastre Fırın Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
ArçelikİtimatCvsTermikelLuxellAlveusSimferAkelTekaBekoSamsungVinolaSiemensProfiloInnovaBoschVestelUğurHooverSilverline



























