Einhell TC-PG 1000 İpli Benzinli Jeneratör
Yakıt Tipi
Benzinli
Çalıştırma Türü
İpli
Faz Tipi
Monofaze
Motor Tipi
2 Zamanlı
Ses Seviyesi (dB)
90 dB
Silindir Hacmi
63.5 ml
Silindir Sayısı
Tek Silindirli
Voltaj
230 V
Yakıt Depo Hacmi (lt)
4 lt
Ağırlık
1.88 kg
11.999,00 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
4 FİYAT
Genisreyon
Einhell TC-PG 1000 1.2KW Monofaze Benzinli Jeneratör
Ücretsiz Kargo
11.999,00 TL
Aykateknik
Einhell TC-PG 1000 Benzinli Jeneratör
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
14.998,75 TL
Aykateknik
Einhell Jeneratör TC-PG 1000
Ücretsiz Kargo
15.598,70 TL
Koçtaş
Einhell Jeneratör TC-PG 1000
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
15.598,70 TL
Einhell TC-PG 1000 İpli Benzinli Jeneratör Özellikleri
| Yakıt Tipi | Benzinli |
| Çalıştırma Türü | İpli |
| Faz Tipi | Monofaze |
| Motor Tipi | 2 Zamanlı |
| Ses Seviyesi (dB) | 90 dB |
| Silindir Hacmi | 63.5 ml |
| Silindir Sayısı | Tek Silindirli |
| Voltaj | 230 V |
| Yakıt Depo Hacmi (lt) | 4 lt |
| Ağırlık | 1.88 kg |
| Aşırı Güç Koruması | |
| Çanta Tipi | |
| Hibrit | |
| Inverter | |
| Kabinli | |
| Katlanır | |
| Mini | |
| Mobil | |
| Sessiz | |
| Sürekli Çalışma Süresi | 6.6 Saat |
| Tekerlek | |
| Voltmetre | |
| Yağ Alarmı | |
| Yakıtsız |
Einhell TC-PG 1000 İpli Benzinli Jeneratör Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Einhell TC-PG 1000 İpli Benzinli Jeneratör' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Einhell TC-PG 1000 İpli Benzinli Jeneratör | Palmera Veta VT350JM 3.5 kVA Marşlı Benzinli Jeneratör | Veta VT350 3.5 Kva Ipli Benzinli Jeneratör | Palmera PA350JE Jenaratör Ipli 3.5 Kva | |
| 11.999,00 TL | 14.920,00 TL | 14.500,00 TL | 14.500,00 TL | |
| Yakıt Tipi | Benzinli | Benzinli | — | — |
| Çalıştırma Türü | İpli | Marşlı | — | — |
| Maksimum Güç (kVA) | — | 3.5 kVA | — | — |





























