Honda EU 30IS 3 kVa Marşlı Benzinli Jeneratör
Yakıt Tipi
Benzinli
Çalıştırma Türü
Marşlı
Maksimum Güç (kVA)
3 kVA
Faz Tipi
Monofaze
Motor Tipi
4 Zamanlı
Ses Seviyesi (dB)
58 dB
Nominal Güç (kVA)
2.8 kVA
Silindir Hacmi
196 ml
Silindir Sayısı
Tek Silindirli
Voltaj
230 V
84.890,00 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
basakteknikmakina
Honda Eu 30is Marşlı Invertörlü Sessiz 3 Kva Benzinli Jeneratör
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
84.890,00 TL
remasmakina
Honda Eu 30is Marşlı Invertörlü Sessiz 3 Kva Benzinli Jeneratör
4 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
84.892,79 TL
Güldoğan Makina
Honda Eu 30is 3 Kva Marşı Benzinli Jeneratör
Ücretsiz Kargo
99.500,00 TL
Honda EU 30IS 3 kVa Marşlı Benzinli Jeneratör Özellikleri
| Yakıt Tipi | Benzinli |
| Çalıştırma Türü | Marşlı |
| Maksimum Güç (kVA) | 3 kVA |
| Faz Tipi | Monofaze |
| Motor Tipi | 4 Zamanlı |
| Ses Seviyesi (dB) | 58 dB |
| Nominal Güç (kVA) | 2.8 kVA |
| Silindir Hacmi | 196 ml |
| Silindir Sayısı | Tek Silindirli |
| Voltaj | 230 V |
| Yakıt Depo Hacmi (lt) | 13 lt |
| Ağırlık | 59 kg |
| Çanta Tipi | |
| Hibrit | |
| Inverter | |
| Kabinli | |
| Katlanır | |
| Mini | |
| Mobil | |
| Sessiz | |
| Tekerlek | |
| Uzunluk | 655 mm |
| Yakıtsız |
Honda EU 30IS 3 kVa Marşlı Benzinli Jeneratör Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Honda EU 30IS 3 kVa Marşlı Benzinli Jeneratör' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Honda EU 30IS 3 kVa Marşlı Benzinli Jeneratör | Karjen KDG11000CLE 11 kVA Marşlı Dizel Jeneratör | Armak PDA-10000 TEK 9.4 kVA Marşlı Dizel Jeneratör | Rolwal 9 Kva Dizel Jeneratör Monofaze FP-J-LDE9000TE | |
| 84.890,00 TL | 85.000,00 TL | 85.604,00 TL | 85.000,00 TL | |
| Yakıt Tipi | Benzinli | Dizel | Dizel | — |
| Çalıştırma Türü | Marşlı | Marşlı | Marşlı | — |
| Maksimum Güç (kVA) | 3 kVA | 11 kVA | 9.4 kVA | — |





























