Kama By Reis KDK 10000 CE 9.4 kVa Marşlı Dizel Jeneratör
Yakıt Tipi
Dizel
Çalıştırma Türü
Marşlı
Maksimum Güç (kVA)
9.4 kVA
Faz Tipi
Monofaze
Motor Tipi
4 Zamanlı
Beygir Gücü
13 hp
Ses Seviyesi (dB)
85 dB
Nominal Güç (kVA)
7.5 kVA
Voltaj
230 V
Yakıt Depo Hacmi (lt)
25 lt
Honda JeneratörAksa JeneratörGüçbir JeneratörGenpower JeneratörHyundai JeneratörLutian JeneratörPalmera JeneratörAttlas JeneratörAlimar JeneratörKipor JeneratörSolax JeneratörEinhell JeneratörGoldmoto JeneratörScheppach JeneratörDatsu JeneratörFull JeneratörKl JeneratörAtimax JeneratörAmc Power JeneratörCatpower Jeneratör
Kama By Reis KDK 10000 CE 9.4 kVa Marşlı Dizel Jeneratör Özellikleri
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Çalıştırma Türü | Marşlı |
| Maksimum Güç (kVA) | 9.4 kVA |
| Faz Tipi | Monofaze |
| Motor Tipi | 4 Zamanlı |
| Beygir Gücü | 13 hp |
| Ses Seviyesi (dB) | 85 dB |
| Nominal Güç (kVA) | 7.5 kVA |
| Voltaj | 230 V |
| Yakıt Depo Hacmi (lt) | 25 lt |
| Ağırlık | 124 Kg |
| Çanta Tipi | |
| Hibrit | |
| Kabinli | |
| Katlanır | |
| Mini | |
| Sessiz | |
| Tekerlek | |
| Uzunluk | 600 mm |
| Yakıtsız |
Kama By Reis KDK 10000 CE 9.4 kVa Marşlı Dizel Jeneratör Yorumları
Ürüne Puan Ver
FullPalmeraLionKamaLutianPowerpackDatsuOmegaGenpowerArmakEnergyPowerRtrmaxSolaxGoldmotoGüçbirGabbianoYmAmc PowerRolwal





























