Palmera PA 950DJK 8 kVa Marşlı Dizel Jeneratör
Yakıt Tipi
Dizel
Çalıştırma Türü
Marşlı
Maksimum Güç (kVA)
8 kVA
Faz Tipi
Monofaze
Motor Tipi
4 Zamanlı
Beygir Gücü
12 Hp
Ses Seviyesi (dB)
98 dB
Nominal Güç (kVA)
7 kVA
Silindir Hacmi
498 ml
Silindir Sayısı
Tek Silindirli
55.000,00 TL
Palmera JeneratörHonda JeneratörAksa JeneratörGüçbir JeneratörGenpower JeneratörHyundai JeneratörLutian JeneratörAttlas JeneratörAlimar JeneratörKipor JeneratörSolax JeneratörEinhell JeneratörGoldmoto JeneratörScheppach JeneratörDatsu JeneratörFull JeneratörKl JeneratörAtimax JeneratörAmc Power JeneratörCatpower Jeneratör
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
7 Kat
Palmera PA950DJK Jeneratör 8,1 Kva- 6,5 Kw Dizel Marşlı Monofaze 112612
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
55.000,00 TL
Palmera PA 950DJK 8 kVa Marşlı Dizel Jeneratör Özellikleri
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Çalıştırma Türü | Marşlı |
| Maksimum Güç (kVA) | 8 kVA |
| Faz Tipi | Monofaze |
| Motor Tipi | 4 Zamanlı |
| Beygir Gücü | 12 Hp |
| Ses Seviyesi (dB) | 98 dB |
| Nominal Güç (kVA) | 7 kVA |
| Silindir Hacmi | 498 ml |
| Silindir Sayısı | Tek Silindirli |
| Voltaj | 230 V |
| Yakıt Depo Hacmi (lt) | 12 lt |
| Ağırlık | 115 kg |
| Çanta Tipi | |
| Hibrit | |
| Kabinli | |
| Katlanır | |
| Mini | |
| Sessiz | |
| Tekerlek | |
| Yakıtsız |
Palmera PA 950DJK 8 kVa Marşlı Dizel Jeneratör Yorumları
Ürüne Puan Ver
SolaxEnergyKamaGenpowerKama By ReisHegiWERER ENERGYHipowerRolwalLoncinPowerAttlasAnadolu StrongDawreekLionDekoLutianLdr PowerDatsuOrac
'Palmera PA 950DJK 8 kVa Marşlı Dizel Jeneratör' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Palmera PA 950DJK 8 kVa Marşlı Dizel Jeneratör | Palmera Benzinli Kaynak Jeneratör | Palmera PA 10000DJK5 9.3 kVa Marşlı Dizel Jeneratör | Palmera PA10000DJK5A Eur5 Jeneratör 9,3 Kva Dizel Marşlı Ats Uyumlu | |
| 55.000,00 TL | 67.594,26 TL | 68.500,00 TL | 69.490,00 TL | |
| Yakıt Tipi | Dizel | — | Dizel | — |
| Çalıştırma Türü | Marşlı | — | Marşlı | — |
| Maksimum Güç (kVA) | 8 kVA | — | 9.3 kVA | — |
| Faz Tipi | Monofaze | — | Monofaze | — |
| Motor Tipi | 4 Zamanlı | — | 4 Zamanlı | — |
| Beygir Gücü | 12 Hp | — | 15 Hp | — |
| Nominal Güç (kVA) | 7 kVA | — | 8.5 kVA | — |
| Silindir Hacmi | 498 ml | — | 532 ml | — |
| Silindir Sayısı | Tek Silindirli | — | Tek Silindirli | — |
| Voltaj | 230 V | — | 220 V | — |
| Yakıt Depo Hacmi (lt) | 12 lt | — | 12.5 lt | — |





























