Solax LT 3500MXE Marşlı Benzinli Jeneratör
Yakıt Tipi
Benzinli
Çalıştırma Türü
Marşlı
Faz Tipi
Monofaze
Motor Tipi
4 Zamanlı
Silindir Hacmi
208 ml
Silindir Sayısı
Tek Silindirli
Voltaj
220 V
Yakıt Depo Hacmi (lt)
15 lt
Ağırlık
48 kg
Çanta Tipi
15.355,80 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZSolax JeneratörHonda JeneratörAksa JeneratörGüçbir JeneratörGenpower JeneratörHyundai JeneratörLutian JeneratörPalmera JeneratörAttlas JeneratörAlimar JeneratörKipor JeneratörEinhell JeneratörGoldmoto JeneratörScheppach JeneratörDatsu JeneratörFull JeneratörKl JeneratörAtimax JeneratörAmc Power JeneratörCatpower Jeneratör
Mağaza Fiyatları
3 FİYAT
Pars Endüstri
Solax LT 3500MX Monofaze Benzinli Jenerator
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
15.355,80 TL
idefix
Solax LT 3500MXE Monofaze Benzinli Marl Jenerator
Ücretsiz Kargo
16.548,94 TL
Pars Endüstri
Solax LT 3500MXE Monofaze Benzinli Marşlı Jenerator
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
16.695,30 TL
Solax LT 3500MXE Marşlı Benzinli Jeneratör Özellikleri
| Yakıt Tipi | Benzinli |
| Çalıştırma Türü | Marşlı |
| Faz Tipi | Monofaze |
| Motor Tipi | 4 Zamanlı |
| Silindir Hacmi | 208 ml |
| Silindir Sayısı | Tek Silindirli |
| Voltaj | 220 V |
| Yakıt Depo Hacmi (lt) | 15 lt |
| Ağırlık | 48 kg |
| Çanta Tipi | |
| Hibrit | |
| Kabinli | |
| Katlanır | |
| Mini | |
| Tekerlek | |
| Uzunluk | 620 mm |
| Yağ Alarmı | |
| Yakıtsız |
Solax LT 3500MXE Marşlı Benzinli Jeneratör Yorumları
Ürüne Puan Ver
GenpowerKamaPalmeraFullRolwalEnergyOmegaArmakLionLutianDatsuKama By ReisLoncinUSLHegiPowerPowerpackDJIİYİSİYOKScheppach
'Solax LT 3500MXE Marşlı Benzinli Jeneratör' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Solax LT 3500MXE Marşlı Benzinli Jeneratör | Scheppach SG3200X 3.5 kVa İpli/Marşlı Benzinli Jeneratör | Energy KM4000-ME Marşlı Benzinli Jeneratör | Amc Power 3,5 Kva Benzinli Jeneratör(Ipli) | |
| 15.355,80 TL | 15.366,49 TL | 15.521,21 TL | 15.587,79 TL | |
| Yakıt Tipi | Benzinli | Benzinli | — | — |
| Çalıştırma Türü | Marşlı | İpli - Marşlı | — | — |
| Maksimum Güç (kVA) | — | 3.5 kVA | — | — |
| Faz Tipi | Monofaze | Monofaze | — | — |
| Motor Tipi | 4 Zamanlı | 4 Zamanlı | — | — |
| Beygir Gücü | — | 6 Hp | — | — |
| Nominal Güç (kVA) | — | 3.5 kVA | — | — |
| Silindir Hacmi | 208 ml | 212 ml | — | — |
| Voltaj | 220 V | 230 V | — | — |
| Yakıt Depo Hacmi (lt) | 15 lt | 15 lt | — | — |




























