Solax SDJ 11000ME Marşlı Dizel Jeneratör
Yakıt Tipi
Dizel
Çalıştırma Türü
Marşlı
Faz Tipi
Monofaze
Motor Tipi
4 Zamanlı
Silindir Hacmi
668 ml
Silindir Sayısı
Tek Silindirli
Voltaj
220 V
Yakıt Depo Hacmi (lt)
15 lt
Ağırlık
150 kg
Çanta Tipi
92.398,00 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
Pars Endüstri
Solax SDJ 11000 ME Dizel Monofaze Marşlı Jeneratör
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
92.398,00 TL
Zentra
Solax Sdj 11000 Me 10 Kva Marşlı Monofaze Dizel Jeneratör
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
110.188,40 TL
zentra
Solax SDJ 11000 ME 10 kVa Marşlı Monofaze Dizel Jeneratör
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
111.306,00 TL
Solax SDJ 11000ME Marşlı Dizel Jeneratör Özellikleri
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Çalıştırma Türü | Marşlı |
| Faz Tipi | Monofaze |
| Motor Tipi | 4 Zamanlı |
| Silindir Hacmi | 668 ml |
| Silindir Sayısı | Tek Silindirli |
| Voltaj | 220 V |
| Yakıt Depo Hacmi (lt) | 15 lt |
| Ağırlık | 150 kg |
| Çanta Tipi | |
| Hibrit | |
| Kabinli | |
| Katlanır | |
| Mini | |
| Tekerlek | |
| Uzunluk | 790 mm |
| Yağ Alarmı | |
| Yakıtsız |
Solax SDJ 11000ME Marşlı Dizel Jeneratör Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Solax SDJ 11000ME Marşlı Dizel Jeneratör' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Solax SDJ 11000ME Marşlı Dizel Jeneratör | Solax 10GF-LDE 8.7 kVA Marşlı Dizel Jeneratör | Solax 10GF-LDE3 8,75 Kva Marşlı Kabinli Trifaze Dizel Jeneratör | Goldmoto GM12TDJ 10 kVa Marşlı Dizel Jeneratör | |
| 92.398,00 TL | 105.846,00 TL | 108.288,60 TL | 90.059,20 TL | |
| Yakıt Tipi | Dizel | Dizel | — | Dizel |
| Çalıştırma Türü | Marşlı | Marşlı | — | Marşlı |
| Maksimum Güç (kVA) | — | 8.7 kVA | — | 10 kVA |
| Faz Tipi | Monofaze | — | — | Trifaze |
| Motor Tipi | 4 Zamanlı | — | — | 4 Zamanlı |
| Beygir Gücü | — | — | — | 14 hp |
| Nominal Güç (kVA) | — | — | — | 9.4 kVA |
| Silindir Sayısı | Tek Silindirli | — | — | Tek Silindirli |
| Voltaj | 220 V | — | — | 220 - 380 V |
| Yakıt Depo Hacmi (lt) | 15 lt | — | — | 15 lt |





























