Solax YM 8000 LQE3 8 kVa Marşlı Benzinli Jeneratör
Yakıt Tipi
Benzinli
Çalıştırma Türü
Marşlı
Maksimum Güç (kVA)
8 kVA
Faz Tipi
Trifaze
Motor Tipi
4 Zamanlı
Beygir Gücü
14 hp
Silindir Sayısı
Tek Silindirli
Voltaj
380 V
Ağırlık
90 kg
Çanta Tipi
46.220,00 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZSolax JeneratörHonda JeneratörAksa JeneratörGüçbir JeneratörGenpower JeneratörHyundai JeneratörLutian JeneratörPalmera JeneratörAttlas JeneratörAlimar JeneratörKipor JeneratörEinhell JeneratörGoldmoto JeneratörScheppach JeneratörDatsu JeneratörFull JeneratörKl JeneratörAtimax JeneratörAmc Power JeneratörCatpower Jeneratör
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
Pars Endüstri
Solax YM8000LQE-3 Trifaze Benzinli Marşlı Jenerator
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
46.220,00 TL
Pars Endüstri
Solax YM8000LQE Monofaze Benzinli Marşlı Jenerator
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
48.386,00 TL
Solax YM 8000 LQE3 8 kVa Marşlı Benzinli Jeneratör Özellikleri
| Yakıt Tipi | Benzinli |
| Çalıştırma Türü | Marşlı |
| Maksimum Güç (kVA) | 8 kVA |
| Faz Tipi | Trifaze |
| Motor Tipi | 4 Zamanlı |
| Beygir Gücü | 14 hp |
| Silindir Sayısı | Tek Silindirli |
| Voltaj | 380 V |
| Ağırlık | 90 kg |
| Çanta Tipi | |
| Hibrit | |
| Kabinli | |
| Katlanır | |
| Mini | |
| Tekerlek | |
| Uzunluk | 740 mm |
| Voltmetre | |
| Yakıtsız |
Solax YM 8000 LQE3 8 kVa Marşlı Benzinli Jeneratör Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Solax YM 8000 LQE3 8 kVa Marşlı Benzinli Jeneratör' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Solax YM 8000 LQE3 8 kVa Marşlı Benzinli Jeneratör | Npower NG7000E 7 kVA Marşlı Benzinli Jeneratör | Bolat Mb-9000 7.5 kVA İpli Benzinli Jeneratör | Loncin LC3500İ Marşlı İnvertör Jeneratör 4,35 kVA – Sessiz, Taşınabilir, Güvenilir | |
| 46.220,00 TL | 47.662,88 TL | 45.000,00 TL | 46.077,60 TL | |
| Yakıt Tipi | Benzinli | Benzinli | Benzinli | — |
| Çalıştırma Türü | Marşlı | Marşlı | İpli | — |
| Maksimum Güç (kVA) | 8 kVA | 7 kVA | 7.5 kVA | — |




























