Fox Fitness 850U 100 kg Kapasiteli Koltuklu Manyetik Dikey Kondisyon Bisikleti Gri
Ürün Çeşidi
Kondisyon
Kullanım Tipi
Dikey
Ürün Türü
Manyetik
Taşıma Kapasitesi
100 kg
Disk Ağırlığı
5 kg
Renk
Gri
Pedal Kademe Sayısı
8 Kademe
Açık Derinlik
75 cm
Açık Genişlik
51 cm
Açık Yükseklik
120 cm
Benzer Ürünler

Fox Fitness Fz23-Zn87 100 kg Kapasiteli Koltuklu Manyetik Dikey Kondisyon Bisikleti Kırmızı
3.969,90 TL

Fox Fitness Orbitrac 300 100 kg Kapasiteli Koltuklu Kayışlı Dikey Kondisyon Bisikleti Siyah
10.500,00 TL

Altis Sp4400 Plus 100 kg Kapasiteli Koltuklu Manyetik Dikey Kondisyon Bisikleti Gri
14.900,00 TL
Fox Fitness 850U 100 kg Kapasiteli Koltuklu Manyetik Dikey Kondisyon Bisikleti Gri Özellikleri
| Ürün Çeşidi | Kondisyon |
| Kullanım Tipi | Dikey |
| Ürün Türü | Manyetik |
| Taşıma Kapasitesi | 100 kg |
| Disk Ağırlığı | 5 kg |
| Renk | Gri |
| Pedal Kademe Sayısı | 8 Kademe |
| Açık Derinlik | 75 cm |
| Açık Genişlik | 51 cm |
| Açık Yükseklik | 120 cm |
| Akıllı | |
| Ayarlanabilir Sele | |
| Dijital Göstergeli | |
| Eğim | |
| Gösterge Tipi | LCD |
| Kalori Ölçer | |
| Katlanabilir | Hayır |
| Koltuklu | Evet |
| Mini | |
| Nabız Ölçer | |
| Sele Ayarı | Aşağı/Yukarı - İleri/Geri |
| Selesiz Eliptik | |
| Sessiz | Hayır |
| Tekerlekli | |
| USB Giriş |
Fox Fitness 850U 100 kg Kapasiteli Koltuklu Manyetik Dikey Kondisyon Bisikleti Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
Kondisyon Bisikleti Benzer Kategoriler
Kondisyon Bisikleti Ürünleri
Fox Fitness Ürünleri
Fox Fitness Kondisyon Bisikleti Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

54.951,00 TL

49.381,00 TL




















