Behringer HPS3000 Bluetooth Kablolu Stüdyo Kulak Üstü Kulaklık Siyah
Kullanım Tipi
Kablolu
Ürün Tipi
Kulak Üstü
Mikrofon Seçeneği
Mikrofonsuz
Bağlantı
Bluetooth
Renk
Siyah
Kablo Uzunluğu
180 cm
Empedans Değeri
32 ohm
Düşük Frekans
20 Hz
Yüksek Frekans
20 kHz
Seri
Behringer HPS3000
1.320,00 TL
5 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
5 FİYAT
eentsound-light
Behringer Hps3000 Yüksek Performanslı Stüdyo Kulaklığı
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.320,00 TL
kaansesss
Behringer Hps3000 Stüdyo Kullanımı İçin Profesyonel Kulaklık
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.407,12 TL
kaanses
Behringer HPS3000 Stüdyo Tipi Profesyonel Kulaklık - Gümüş
Ücretsiz Kargo
1.450,00 TL
kaan ses
Behringer Hps3000 Stüdyo Kullanımı Için Profesyonel Kulaklık
Ücretsiz Kargo
1.499,00 TL
kaan ses ışık görüntü sistemleri
Behringer Hps3000 Stüdyo Kulaklığı
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.699,00 TL
Behringer HPS3000 Bluetooth Kablolu Stüdyo Kulak Üstü Kulaklık Siyah Özellikleri
| Kullanım Tipi | Kablolu |
| Ürün Tipi | Kulak Üstü |
| Mikrofon Seçeneği | Mikrofonsuz |
| Bağlantı | Bluetooth |
| Renk | Siyah |
| Kablo Uzunluğu | 180 cm |
| Empedans Değeri | 32 ohm |
| Düşük Frekans | 20 Hz |
| Yüksek Frekans | 20 kHz |
| Seri | Behringer HPS3000 |
| Gürültü Önleyici | |
| Katlanabilir | |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Kumanda | |
| NFC | |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Wireless |
Behringer HPS3000 Bluetooth Kablolu Stüdyo Kulak Üstü Kulaklık Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Behringer HPS3000 Bluetooth Kablolu Stüdyo Kulak Üstü Kulaklık Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Behringer HPS3000 Bluetooth Kablolu Stüdyo Kulak Üstü Kulaklık Siyah | Auris ARS-BT26 Wireless Yaka Klipsli Kulaklık | AURIS ARS-AirPro2 ANC Bluetooth Kulaklık | GamePower Ranger Siyah 7.1 Surround RGB Gaming Kulaklık | |
| 1.320,00 TL | 1.687,90 TL | 1.687,90 TL | 1.689,00 TL |



































