Stagg SHP-2300-H Bluetooth Mikrofonlu Kablolu Stüdyo Kulak Üstü Kulaklık Siyah
Kullanım Tipi
Kablolu
Ürün Tipi
Kulak Üstü
Mikrofon Seçeneği
Mikrofonlu
Bağlantı
Bluetooth
Renk
Siyah
Kablo Uzunluğu
300 cm
Ses Çıkış
Stereo
Ses Seviyesi
106 dB
Empedans Değeri
32 ohm
Düşük Frekans
20 Hz
Akg KulaklıkAcl KulaklıkGetorix KulaklıkGoldmaster KulaklıkA4Tech KulaklıkAudio Technica KulaklıkFrisby KulaklıkGametech KulaklıkHypergear KulaklıkBaseus KulaklıkHyperx KulaklıkBeyerdynamic KulaklıkJabra KulaklıkAnker KulaklıkBehringer KulaklıkHadron KulaklıkHytech KulaklıkAsonic KulaklıkFenix KulaklıkHeadphone Kulaklık
Stagg SHP-2300-H Bluetooth Mikrofonlu Kablolu Stüdyo Kulak Üstü Kulaklık Siyah Özellikleri
| Kullanım Tipi | Kablolu |
| Ürün Tipi | Kulak Üstü |
| Mikrofon Seçeneği | Mikrofonlu |
| Bağlantı | Bluetooth |
| Renk | Siyah |
| Kablo Uzunluğu | 300 cm |
| Ses Çıkış | Stereo |
| Ses Seviyesi | 106 dB |
| Empedans Değeri | 32 ohm |
| Düşük Frekans | 20 Hz |
| Yüksek Frekans | 20 kHz |
| Gürültü Önleyici | |
| Katlanabilir | |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Kumanda | |
| NFC | |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Wireless |
Stagg SHP-2300-H Bluetooth Mikrofonlu Kablolu Stüdyo Kulak Üstü Kulaklık Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
yeniToptan BulurumSH TICARETTWSUzunHocoRGBDijitalNorinoProfesyonelFinebluePolygoldBaseusindispensablelyCT STONESAKILLIANCEco LoungeLogitechPro
Kulaklık Benzer Kategoriler
Kulaklık Ürünleri

118.999,00 TL

113.349,00 TL






















