Lenovo A17-065N2A 65W 20V 3.25A Notebook Adaptör
1.250,00 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
OFISGRUP
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.250,00 TL
Lenovo A17-065N2A 65W 20V 3.25A Notebook Adaptör Özellikleri
Lenovo A17-065N2A 65W 20V 3.25A Notebook Adaptör Yorumları