Bosch Professional GSB 20-2 850 W Darbeli Elektrikli Matkap
Çalışma Tipi
Elektrikli
Darbe
Darbeli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç
850 W
Metal Delme Kapasitesi
8 - 18 mm
Ahşap Delme Kapasitesi
25 - 40 mm
Beton Delme Kapasitesi
15 - 20 mm
Maksimum Tork
36 Nm
Mandren Çapı
1.5-13 mm
Bosch MatkapBosch Mini MatkapBosch Torklu MatkapBosch Kablolu MatkapDarbeli MatkapMakita MatkapEinhell MatkapStanley MatkapKömürsüz Şarjlı MatkapCatpower MatkapPiranha Darbeli MatkapAeg MatkapRtrmax Darbeli MatkapIngco MatkapWorx MatkapKömürsüz Darbeli Şarjlı MatkapMandrenli MatkapMini Şarjlı MatkapEinhell Pnömatik MatkapTorklu Matkap
Bosch Professional GSB 20-2 850 W Darbeli Elektrikli Matkap Özellikleri
| Çalışma Tipi | Elektrikli |
| Darbe | Darbeli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç | 850 W |
| Metal Delme Kapasitesi | 8 - 18 mm |
| Ahşap Delme Kapasitesi | 25 - 40 mm |
| Beton Delme Kapasitesi | 15 - 20 mm |
| Maksimum Tork | 36 Nm |
| Mandren Çapı | 1.5-13 mm |
| Darbe Oranı | 51000 devir/dk |
| Boşta Devir Sayısı | 0 - 3000 devir/dk |
| Pnömatik | |
| Çantalı | |
| Çift Akülü | |
| Devir Ayarlı | |
| Kömürsüz | |
| LED Aydınlatma | |
| Mandrenli | |
| Mini | |
| Set | |
| Torklu |
Bosch Professional GSB 20-2 850 W Darbeli Elektrikli Matkap Yorumları
Ürüne Puan Ver
TeknotrustSkygoTikladTUBA TOPTAŞMakitabyzmEinhellAssur PlusTE DÜKKANStoremaxNexGenSchutzengerMarsilyanRtrmaxRetoolsCetkingIngcoGo İthalatLieber GermanKonax
Matkap Benzer Kategoriler
Matkap Ürünleri
Bosch Ürünleri
Bosch Matkap Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Bosch Kıyma MakinesiBosch Bulaşık MakinesiBosch 9 kg Kurutma MakinesiBosch Kurutma MakinesiBosch KlimaBosch Derin DondurucuBosch Düdüklü TencereBosch Su SebiliBosch Siyah BuzdolabıBosch Çift Kapılı BuzdolabıBosch Şarjlı Dikey SüpürgeBosch No Frost BuzdolabıBosch Gri BuzdolabıBosch 4 Kapılı BuzdolabıBosch Dikey SüpürgeBosch Kablosuz Dikey SüpürgeBosch MikrodalgaBosch Filtre Kahve MakinesiBosch Basınçlı Yıkama MakinesiBosch Ocak





























