Einhell TC-ID 550 E 550 W Darbeli Elektrikli Matkap
Çalışma Tipi
Elektrikli
Darbe
Darbeli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç
550 W
Metal Delme Kapasitesi
10 mm
Ahşap Delme Kapasitesi
25 mm
Beton Delme Kapasitesi
13 mm
Mandren Çapı
1.5-13 mm
Darbe Oranı
0 - 44800 devir/dk
1.251,85 TL
33 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
33 FİYAT
Pratiktakim
Einhell Darbeli Matkap TC-ID 550 E (550 W, elektronik devir ayarı, devir ön seçimi, sağ/sol dönüş, metal derinlik mesnedi, yardımcı tutma kolu) - 4258621
Ücretsiz Kargo
1.251,85 TL
Ktrstore
Einhell TC-ID 550 E, Darbeli Matkap - 4258621
Ücretsiz Kargo
1.308,94 TL
Pazarama
Einhell TC-ID 550 E, Darbeli Matkap
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.316,00 TL
Ktrstore
Einhell TC-ID 550 E, Darbeli Matkap
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.344,19 TL
ktrstore
Einhell TC-ID 550 E Darbeli Matkap 550W - 4258621
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.346,80 TL
idefix
Einhell Tc-Id 550 E, Darbeli Matkap
Ücretsiz Kargo
1.382,45 TL
idefix
Einhell Tc-Id 550 E, Darbeli Matkap
Ücretsiz Kargo
1.624,50 TL
Einhell TC-ID 550 E 550 W Darbeli Elektrikli Matkap Özellikleri
| Çalışma Tipi | Elektrikli |
| Darbe | Darbeli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç | 550 W |
| Metal Delme Kapasitesi | 10 mm |
| Ahşap Delme Kapasitesi | 25 mm |
| Beton Delme Kapasitesi | 13 mm |
| Mandren Çapı | 1.5-13 mm |
| Darbe Oranı | 0 - 44800 devir/dk |
| Boşta Devir Sayısı | 0 - 2800 devir/dk |
| Pnömatik | |
| Çantalı | |
| Çift Akülü | |
| Devir Ayarlı | |
| Kömürsüz | |
| LED Aydınlatma | |
| Mandrenli | |
| Mini | |
| Set |
Einhell TC-ID 550 E 550 W Darbeli Elektrikli Matkap Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Einhell TC-ID 550 E 550 W Darbeli Elektrikli Matkap' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Einhell TC-ID 550 E 550 W Darbeli Elektrikli Matkap | Catpower 4121 20 V Darbeli Şarjlı Akülü Matkap | Germany 24V 5AH Metal Şanzuman 24 Parça Setli Çift Bataryalı Şarjlı Vidalama Şarjlı Matkap | Germany 850 W Profesyonel Kırıcı Darbeli Hilti Matkap 2-28MM | |
| 1.251,85 TL | 7.059,61 TL | 7.000,00 TL | 7.000,00 TL | |
| Çalışma Tipi | Elektrikli | Şarjlı | — | — |
| Darbe | Darbeli | Darbeli | — | — |
| Akü Seçeneği | Aküsüz | Akülü | — | — |
| Akü Voltajı | — | 20 V | — | — |



































