Einhell TC-ID 650 E 650 W Darbeli Elektrikli Matkap
Çalışma Tipi
Elektrikli
Darbe
Darbeli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç
650 W
Metal Delme Kapasitesi
10 mm
Ahşap Delme Kapasitesi
25 mm
Beton Delme Kapasitesi
13 mm
Mandren Çapı
1.5-13 mm
Darbe Oranı
44800 devir/dk
1.603,30 TL
32 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
32 FİYAT
TARIM NALBUR VE MAKİNA
Einhell TC-ID 650 E, Darbeli Matkap - 4258682
Ücretsiz Kargo
1.603,30 TL
emsa-group
Einhell TC-ID 650 E Darbeli Matkap - 4258682
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.673,20 TL
EMSA GROUP
Einhell TC-ID 650 E, Darbeli Matkap - 4258682
Ücretsiz Kargo
1.685,00 TL
LİVAYDA
Einhell TC-ID 650 E, Darbeli Matkap - 4258682
Ücretsiz Kargo
1.688,00 TL
dopinghirdavat
Einhell TC-ID 650 E Darbeli Matkap - 4258682
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.691,00 TL
idefix
Einhell TC-ID 650 E, Darbeli Matkap - 4258682
Ücretsiz Kargo
1.710,00 TL
TARIM NALBUR VE MAKİNA
Einhell TE-ID 650 E, Darbeli Matkap - 4259735
Ücretsiz Kargo
1.723,74 TL
Einhell TC-ID 650 E 650 W Darbeli Elektrikli Matkap Özellikleri
| Çalışma Tipi | Elektrikli |
| Darbe | Darbeli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç | 650 W |
| Metal Delme Kapasitesi | 10 mm |
| Ahşap Delme Kapasitesi | 25 mm |
| Beton Delme Kapasitesi | 13 mm |
| Mandren Çapı | 1.5-13 mm |
| Darbe Oranı | 44800 devir/dk |
| Boşta Devir Sayısı | 0 - 2800 devir/dk |
| Pnömatik | |
| Çantalı | |
| Çift Akülü | |
| Devir Ayarlı | |
| Kömürsüz | |
| LED Aydınlatma | |
| Mandrenli | |
| Mini | |
| Set |
Einhell TC-ID 650 E 650 W Darbeli Elektrikli Matkap Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Einhell TC-ID 650 E 650 W Darbeli Elektrikli Matkap' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Einhell TC-ID 650 E 650 W Darbeli Elektrikli Matkap | Rolwal JL-0810 1200 W 2900 darbe/dk 6 kg Elektrikli Kırıcı Delici Matkap | Bozyel Şarjlı Darbeli Matkap Çift Akü 58V 4.0AH | Bosch Darbeli Matkap Easyimpact 570 + Matkap Ucu ve Vidalama Ucu Seti 15 Parça | |
| 1.603,30 TL | 4.999,90 TL | 4.999,00 TL | 4.999,00 TL | |
| Çalışma Tipi | Elektrikli | Elektrikli | — | — |
| Akü Seçeneği | Aküsüz | Aküsüz | — | — |
| Güç | 650 W | 1200 W | — | — |
| Darbe Oranı | 44800 devir/dk | 2900 darbe/dk | — | — |


































