KLPRO KLDM1106 650 W Darbeli Elektrikli Profesyonel Matkap
Çalışma Tipi
Elektrikli
Darbe
Darbeli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç
650 W
Metal Delme Kapasitesi
13 mm
Ahşap Delme Kapasitesi
20 mm
Beton Delme Kapasitesi
13 mm
Boşta Devir Sayısı
3100 devir/dk
Pnömatik
1.590,00 TL
10 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
10 FİYAT
sanayimarketim
KL Klpro KLDM1106 650WATT 13MM Profesyonel Darbeli Matkap
Ücretsiz Kargo
1.590,00 TL
SesamGrup
KL Pro KLDM1106 650 W 13MM Elektrikli Profesyonel Darbeli Matkap
Ücretsiz Kargo
1.625,00 TL
toolsmarketim
Klpro KLDM1106 650WATT 13MM Profesyonel Darbeli Matkap
Ücretsiz Kargo
1.645,00 TL
tektıklayanında
KLPRO KLDM1106 650Watt 13mm Profesyonel Darbeli Matkap
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.648,36 TL
toolsmarketim
Klpro KLDM1106 Profesyonel Darbeli Matkap 650 Watt 13 MM
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.649,84 TL
toolsmarketim
Nidage 2 Yıl Kl Pro Darbeli Matkap KLDM1106 650WATT 13MM Kablolu Anahtarsız 0 - 250 Watt Darbeli
Ücretsiz Kargo
1.650,00 TL
Koçtaş
KL PRO Darbeli Matkap 650 Watt KLDM1106
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.671,82 TL
KLPRO KLDM1106 650 W Darbeli Elektrikli Profesyonel Matkap Özellikleri
| Çalışma Tipi | Elektrikli |
| Darbe | Darbeli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç | 650 W |
| Metal Delme Kapasitesi | 13 mm |
| Ahşap Delme Kapasitesi | 20 mm |
| Beton Delme Kapasitesi | 13 mm |
| Boşta Devir Sayısı | 3100 devir/dk |
| Pnömatik | |
| Çantalı | |
| Çift Akülü | |
| Devir Ayarlı | |
| Kömürsüz | |
| LED Aydınlatma | |
| Mandrenli | |
| Mini | |
| Set |
KLPRO KLDM1106 650 W Darbeli Elektrikli Profesyonel Matkap Yorumları
Ürüne Puan Ver
'KLPRO KLDM1106 650 W Darbeli Elektrikli Profesyonel Matkap' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
KLPRO KLDM1106 650 W Darbeli Elektrikli Profesyonel Matkap | TE Dükkan Eco Lounge Tomax Kademeli Matkap Ucu 4-30 mm Arası - Altıgen Saplı | Haktaş Şarjlı Matkap HKS 412 Armut Batarya | Tp Buğz Eco Lounge Tomax Gold Serisi Beton Matkap Ucu 8 mm - 10 Adet | |
| 1.590,00 TL | 2.112,31 TL | 2.112,39 TL | 2.118,88 TL |





























