KLPRO KLDM1305 800 W Darbeli Elektrikli Profesyonel Matkap
Çalışma Tipi
Elektrikli
Darbe
Darbeli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç
800 W
Metal Delme Kapasitesi
13 mm
Ahşap Delme Kapasitesi
25 mm
Beton Delme Kapasitesi
13 mm
Mandren Çapı
13 mm
Boşta Devir Sayısı
2800 devir/dk
2.095,16 TL
8 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
8 FİYAT
tektıklayanında
KLPRO KLDM1305 800Watt 13mm Profesyonel Darbeli Matkap
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.095,16 TL
Tarım Nalbur El Aletleri
KL Pro KLDM1305 Elektrikli Darbeli Matkap 800W 13MM
Ücretsiz Kargo
2.220,99 TL
moyas
Klpro KLDM1305 Profesyonel Darbeli Matkap 800 W 13 MM
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.289,00 TL
makrodepocom
Klpro KLDM1305 Profesyonel Darbeli Matkap 800 W 13 MM
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.304,00 TL
toolsmarketim
Klpro KLDM1305 Profesyonel Darbeli Matkap 800 W 13 MM
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.418,17 TL
tektiklayaninda
Klpro KLDM1305 Profesyonel Darbeli Matkap 800 W 13 MM
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.440,81 TL
Koçtaş
KL PRO Klpro Kldm1305 800watt 13mm Profesyonel Darbeli Matkap
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.474,59 TL
KLPRO KLDM1305 800 W Darbeli Elektrikli Profesyonel Matkap Özellikleri
| Çalışma Tipi | Elektrikli |
| Darbe | Darbeli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç | 800 W |
| Metal Delme Kapasitesi | 13 mm |
| Ahşap Delme Kapasitesi | 25 mm |
| Beton Delme Kapasitesi | 13 mm |
| Mandren Çapı | 13 mm |
| Boşta Devir Sayısı | 2800 devir/dk |
| Pnömatik | |
| Çantalı | |
| Çift Akülü | |
| Devir Ayarlı | |
| Kömürsüz | |
| LED Aydınlatma | |
| Mandrenli | |
| Mini | |
| Set |
KLPRO KLDM1305 800 W Darbeli Elektrikli Profesyonel Matkap Yorumları
Ürüne Puan Ver
'KLPRO KLDM1305 800 W Darbeli Elektrikli Profesyonel Matkap' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
KLPRO KLDM1305 800 W Darbeli Elektrikli Profesyonel Matkap | Sgs Plus 5249 Darbesiz Akülü Şarjlı Matkap | BYZM Tomax Sds Max 4 Elmaslı Matkap Ucu 26X370 | Flamex Eco Lounge Tomax Sds Max 4 Elmaslı Matkap Ucu 20X320 | |
| 2.095,16 TL | 2.597,00 TL | 2.575,03 TL | 2.577,31 TL | |
| Çalışma Tipi | Elektrikli | Şarjlı | — | — |
| Darbe | Darbeli | Darbesiz | — | — |
| Akü Seçeneği | Aküsüz | Akülü | — | — |
| Akü Voltajı | — | 20 V | — | — |































